Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

Veslařský klub Smíchov

vodáctví, veslování a jachting


Telefon:  602 713 292   Web: http://www.vksmichov.cz/   E-mail: vksmichov@volny.cz

Adresa: Strakonická 1135/2a, Praha 5, 150 05


Veslařský klub VK Smíchov pořádá celoročně nábor chlapců a dívek ve věku od 9 let pro závodní veslování. Přijít mohou i zájemci o nezávodní veslování, bez ohledu na věk. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace o našem klubu. Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte a navštivte nás každý všední den od 16:00 do 18:00 hod.

Veslařský klub Smíchov je tradičním pražským klubem s 90 ti letou tradicí, který vychoval řadu reprezentanů a medailistů jak z  Mistrovství světa, tak z Olympijských her. Hlavní náplní naší činnosti je výchova a péče o mládež. Přijímáme kluky i děvčata od deseti let. Snažíme se o všeobecný sportovní rozvoj dětí. Pravidelně se účastníme závodů, některé z nich organizujeme. V létě a v zimě jezdíme na soustředění. Organizujeme také veslování pro veřejnost.

Každé zářijové úterý (17:00) a čtvrtek ( 16:00) mohou přijít zájemci o veslování do klubu informovat se a vyzkoušet si veslařský trénink. Je dobré přinést si sebou sportovní oblečení (krátké,dlouhé triko - ideálně funkční, krátké kalhoty, sportovní obuv). K dispozici budou naši trenéři, kteří zájemce provedou po klubu, vysvětlí o čem veslování je a zapojí je do tréninku.

Termín náboru: září , každé úterý 17:00 a čtvrtek 16:00
Nábor ročníků: 2000 - 2007

Ohlásit chybu na stránce klubu Veslařský klub Smíchov