Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

TOP Tennis Academy

tenis


Telefon: 733 174 924   Web: http://www.toptennis.cz/   E-mail: tenisovaskola@tenishornipocernice.eu

Adresa: Axmanova 260, 190 14 Praha-Klánovice


Top Tennis Academy je tenisovou školou působící již řadu let v oblasti Prahy Východ v lokalitách Újezdu n. Lesy, Koloděj, Běchovic, Klánovic, Šestajovic, Zelenče a H. Počernic. Kvalifikovaní trenéři zajišťují tenisovou výuku pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Na dnech otevřených dveří si děti a dospělí mohou vyzkoušet způsob vedení tréninků a zjistit, zda by je tento sport bavil.

Top Tennis Academy je tenisová škola s dlouholetou tradicí. Jsme tu pro vás již deset let. Zajišťujeme výuku dětí od 4 let až po dospělé. Věnujeme se rekreační ale také závodním hráčům a jejich potřebám. Team kvalifikovaných trenérů zajišťuje  nejen tenisové tréninky , ale také kondiční a mentální přípravu a stará se o závodní družstva. Pro dospělé máme zřízeny také samostatné fitness lekce TRX a Flowinu. Naší zvláštností jsou takzvané klubáky- přijďte zjistit co se zde děje:-)

Přijďte si vyzkoušet tenis a sesznámit se s našimi trenéry na dny otevřených dvěří. Vyzkoušíte si, jakým způsobem tréninky probíhají. S rodiči probereme vše potřebné k zápisu. Pokročilejší hráče a dospělé zájemce prosíme, aby se nám ozvali předem a mohli jsme si na ně vyhradit více času.

Termín náboru je 11.9. v 17h v Kolodějích (ul. V Lipách), 13.9. v 17:30 v Zelenči (Bezručova 515).

Ohlásit chybu na stránce klubu TOP Tennis Academy