Přehled sportovních klubů

 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

TK Sparta Praha

tenis


Telefon: 233 320 369   Web: http://www.tkspartapraha.cz/cs/   E-mail: l.laskova@tkspartapraha.cz

Adresa: Za Císařským mlýnem 2/1115, Praha 7, 170 00


TK Sparta Praha vznikl již v roce 1905 a řadí se mezi nejprestižnější tenisové kluby v České republice. Zrodila se zde řada tenisových osobností. Areál klubu je Národním tenisovým centrem, ve kterém trénují přední tenisté všech věkových kategorií z celé České republiky. Dále zde probíhá tenisová příprava dětí od předškolního věku po dorostence.

36
Tenisový klub Sparta Praha patří mezi nejprestižnější tenisové kluby v České republice. Je organizátorem sportovních aktivit pro mládež i pro dospělé.
Je Národním tréninkovým centrem, které zajišťuje přípravu reprezentantů všech věkových kategorií. Hlavním posláním klubu je výchova mladých talentů. Klub provozuje také tenisovou školičku pro děti ve věku od 3 do 7 let a tenisovou akademie pro děti od 8 let. Organizuje letní tenisové kempy pro děti.
TK Sparta je rovněž významným pořadatelem tenisových turnajů od dětských kategorií přes juniorské až po dospělé. Součástí jsou i mezinárodní turnaje mládeže.

Termín náboru: Celé září 2017 ve středu 15:00 - 18:00. Možnost shlédnout ukázkovou hodinu, kde se budou děti moci zapojit.
S sebou sportovní oblečení a tenisky. Raketky zapůjčíme. Nábor ročníků: 2012-2014.

Ohlásit chybu na stránce klubu TK Sparta Praha