Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.

aerobic, cyklistika a MTB, hokejbal, bojová umění


Telefon: 602278050   Web: www.kovopraha.cz   E-mail: mixova@kovopraha.cz

Adresa: Nad Kapličkou 3324/15, Praha 10, 100 00


Tělovýchovná jednota KOVO byla založena v roce 1971 se zaměřením na cyklistiku a další 4 sporty. V cyklistice se věnuje dětem a mládeži od 8 let. Podle věku dítěte jsou koncipovány tréninky na horském kole, na silničním kole a na dráhovém kole. V letošním roce získal náš sportovec Daniel Babor, titul mistra Evropy a mistra světa na dráze. Cyklistický oddíl KOVO Praha se stal v roce 2016 jedním ze dvou národních sportovních center mládeže ČR v cyklistice. Kromě světových závodů na vrcholné úrovni se věnujeme dětskému cyklokroužku a pořádání závodů.

Pro koho?


Pro děti od 3 let. Starší skupiny končí přibližně 13 rokem. V případě zájmu je možné v kroužku pokračovat, starší děti ale většnou přestupují do závodní skupiny.

Kdy? 


Každé úterý, středa a  čtvrtek , každá skupin má vlastní rozvrh (níže).

Kurz probíhá celoročně a za každého počasí. V případě velké nepřízně počasí jsme v tělocvičně, v pozdějších časech využíváme osvětlení.


Co se učíme?


Každá věková skupina má vlastní osnovy, přesto ale náplň upravujeme podle požadavků a schopností dané skupiny.

Nejmenší skupiny se učí jízdu s jednou rukou, jízdu se sedla, podjíždění překážek, slalom či houpačku. Využíváme i pumptrack

Starší skupiny pak využívají více traily v areálu, kde se učíme techniku přejezdu kořenů, kamenů a jízdu v zatáčkách a klopenkách.

Technické prvky, jako je např. sehnutí z kola a sbírání předmětů se učíme průběžně vlastně už od nejmenších skupin, kdy se začíná pouštěním řidítek.

Nejstarší skupiny už opouštění i areál a učí se tak i základy jízdy v provozu.


Registrace


Nábor probíhá celoročně, v době prázdnin zejména přes registrační portál oddílu: zavody.kovopraha.cz

Stávající členové mají prioritu a nabídku brzké platby, následně je registrace otevřena náhradníkům a zpravidla se kurzy stávají dražšími protože doplňujeme skupiny trenéry navíc.


Navazující kurzy


Sportovní a bikros přípravka
MTB přípravka
Příměstské tábory
Baby Bikers (odrážedla)
Baby Kovo (cvičení dětí okolo 2-3 let věku)

Ohlásit chybu na stránce klubu Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.