Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

SPORTOVNÍ AKADEMIE s.r.o

atletika, gymnastika, míčové sporty


Telefon: 723 881 452   Web: http://sportakademie.cz   E-mail: sport.akademie@seznam.cz

Adresa: José Martího 31, Praha 6


Při fakultě tělesné výchovy a sportu University Karlovy jsme založili nový klub se zaměřením na všestrannou sportovní přípravu. Přijímáme děti již od ročníku narození 2008. Poskytujeme dětem zábavný a pestrý program s postupným rozvojem základních pohybových schopností a dovedností.Z vlastních zkušeností a v souladu s vědeckým poznáním víme, že příliš brzká specializace bez kompenzačních prvků z jiných sportovních odvětví vede k opotřebování psychomotorických sil a v mnohých případech úplné ztrátě zájmu o jakoukoliv formu další pohybové aktivity.Kvalitní odborné vedení se zásadami postupnosti a přiměřenosti dle věkových kategorií je hlavním předpokladem úspěšného sportovního růstu. Děti seznamujeme se základy atletiky, gymnastiky, míčových her (př. basketbal, házená, fotbal), bruslení apod. Včas rozpoznáme předpoklady každého jedince pro specializaci a zajistíme mu možnost jeho dalšího sportovního růstu v disciplínách, které mu doporučíme nebo které si sám vybere. Ne všechny dívky a ne všichni kluci mohou dosahovat dobrých či vynikajících výsledků.Jedním z hlavních cílů našeho snažení však je, aby si všichni naši členové získali trvalý vztah k pravidelnému sportování pro zdravý vývoj a kvalitnější způsob života.

Klub se zaměřením na všestrannou sportovní přípravu zábavným a pestrým programem s postupným rozvojem základních pohybových schopností a dovedností.
Z vlastních zkušeností a v souladu s vědeckým poznáním víme, že příliš brzká specializace bez kompenzačních prvků z jiných sportovních odvětví vede k opotřebování psychomotorických sil a v mnohých případech k úplné ztrátě zájmu o jakoukoliv formu další pohybové aktivity.
Kvalitní odborné vedení se zásadami postupnosti a přiměřenosti dle věkových kategorií je hlavním předpokladem úspěšného sportovního růstu.
Děti seznamujeme se základy atletiky, gymnastiky, míčových her (př. basketbal, házená, fotbal), bruslení apod. Včas rozpoznáme předpoklady každého jedince pro specializaci a zajistíme možnost jeho dalšího sportovního růstu v disciplínách, které mu doporučíme nebo které si sám vybere. Ne všechny dívky a ne všichni kluci mohou dosahovat dobrých či vynikajících výsledků, jedním z hlavních cílů našeho snažení však je, aby si všichni naši členové získali trvalý vztah k pravidelnému sportování pro svůj zdravý vývoj a kvalitnější způsob života.

Zápis do Sportovní akademie bude probíhat na stadionu FTVS UK, Jose Martího 31, Praha 6 - Vokovice 1.9. - 8.9. vždy od 15:00 do 17:30. Nábor ročníků narození 2003-2012.

Ohlásit chybu na stránce klubu SPORTOVNÍ AKADEMIE s.r.o