Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

SK Krč Praha - Eagles

baseball/softball


Telefon: 244 466 607   Web: http://eagles.cz   E-mail: jdrabek@eagles.cz

Adresa: Pálkařská 225, 140 00, Praha 4


Největší baseballovo-softballový oddíl v ČR Eagles Praha pořádá nábor nových členů. Nábor bude probíhat v Eagles Parku (Pálkařská 225, Praha 4), jednom z největších areálu na baseball a softball v Evropě

Eagles Praha je v současnosti největším baseballovým a softballovým klubem v ČR. Jako jediný klub má zastoupení ve všech nejvyšších soutěžích dospělých – jak v baseballu, tak softballu mužů i žen.  Kromě vysoké sportovní úrovně a široké členské základny mládeže klub také vybudoval špičkový baseballový a softballový areál, který je počtem pěti hřišť největším v Evropě. Celoroční provoz v areálu umožňuje i vlastní sportovní hala a výborné zázemí klubu.Základem sportovní činnosti je účast ve všech soutěžích – a to ve všech věkových kategoriích, pořádaných Českou baseballovou asociací a Českou softballovou asociací.
V areálu se také pravidelně pořádají velké mezinárodní akce a turnaje, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Nejznámější a největší mezinárodní akcí, kterou klub pořádá pravidelně, je Pražský baseballový týden. Při něm se v Krči setkávají týmy z USA, Evropy i Austrálie.
Eagles Praha je rozhodně klubem, který má co nabídnout. Hráčům, fanouškům, sponzorům i všem ostatním.

Ukázková hodina, kde si budou moci děti vyzkoušet všechny dovednosti baseballu a softballu, jako je házení, odpalování, chytání, běhání i samotnou hru. Pro všechny příchozí bude připraven i materiál, takže stačí mít pouze sportovní oblečení, vhodnou obuv a kuráž si to vyzkoušet. Každé úterý a čtvrtek od 16 do 17 hodin pro ročníky 2005 a mladší.


Ohlásit chybu na stránce klubu SK Krč Praha - Eagles