Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

Ragbyová akademie Olymp Praha

ragby a americký fotbal


Telefon: 777699966   Web: http://ragbyolymp.cz   E-mail: info@ragbyolymp.cz

Adresa: U Vojtěšky 11, Praha 6, 162 00


Náš klub cílí na talentovanou mládež, představuje ragby školákům Prahy 7 a 6, zapojuje se do soutěží ČSRU. Program zahrnuje obecnou sportovní přípravu, nejen ragby. Na výsledky týmu se nezaměřujeme, chceme, aby to naše kluky a holky bavilo. Potom výsledky přijdou samy. Dáváme pozor, aby se i dobře učili a dáváme jim pro to prostor.Využíváme sportoviště Ministerstva vnitra na pražské Markétě. V juniorských a dospělých kategoriích se zaměřuje na sedmičkové ragby mužů i žen.

Jsme novým klubem zaměřeným na sedmičkové \\\"olympijské\\\" ragby. Cílíme na kluky, holky, muže i ženy kteří chtějí objevit a rozvinout svůj sportovní talent. Využíváme sportoviště Ministerstva vnitra na pražské Markétě, díky ČSRU (České rugbyové unii) a CSMV (Centru sportu Ministerstva vnitra).

Termín náboru: každé pondělí a pátek 17:00. Sportovní trénink zaměřený na herní principy a dovednosti v ragby. Nábor ročníků 2004-2010.

Ohlásit chybu na stránce klubu Ragbyová akademie Olymp Praha