Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

PSK Olymp Praha Karate Do

bojová umění


Telefon: 725 648 499   Web: http://www.karateolymp.cz/   E-mail: Jakub_Prahl@seznam.cz

Adresa: Za Císařským mlýnem 1063, 170 00 Praha 10


PSK Olymp Praha Karate Do je oddíl japonské úderové sebeobrany otevřený pro zájemce bez rozdílu pohlaví, věku a fyzické kondice. Oddílem karate s 45letou tradicí v České republice a dříve v Československu prošlo za tuto dobu mnoho karatistů, mezi nimiž nechyběli národní reprezentanti a instruktoři nejvyšší třídy, kteří dodnes působí po celé ČR. Oddíl nabízí tradiční výuku a přístup v duchu filozofie životní cesty karatedo. Oddíl karatedo PSK Olymp Praha nevede své studenty pouze ke sportovním soutěžím a medailím, ale především k etice a úctě k tradici, k úctě k sobě samým i ostatním, k respektu, slušnosti, pokoře, upřímnosti, zodpovědnosti, mírumilovnosti v duchu tradiční podstaty karatedo, která ve své nejvyšší formě, nespočívá v soupeření a boji s jinými lidmi, ale v překonávání sebe sama.

Seznámení se základními technikami, rozvoj schopností a dovedností nutných pro další výcvik. Účast na oddílových akcích - celooddílová soutěž a letní soustředění. Pro nadané možnost účasti na sportovních soutěžích. Nábor je zakončen postupovými zkouškami.

Termín náboru: 4.9.-31.10.2017
Nábor ročníků: od 2011

Ohlásit chybu na stránce klubu PSK Olymp Praha Karate Do