Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

Florbalová škola Bohemians

fotbal


Telefon: 774 168 745   Web: http://www.fbsbohemians.cz/   E-mail: sekretar@florbal-skola.cz

Adresa: Děkanská Vinice I. 987/5, Praha 4, 140 00


Jsme Florbalová škola Bohemians - největší oddíl v České republice a zároveň patříme i mezi ty nejúspěšnější. Máme zastoupení ve všech věkových kategoriích a naše mužské i ženské elitní týmy, které tvoří celá řada reprezentantů, kteří hrají nejvyšší národní soutěž. Zejména mládežnické týmy ale působí ve svých soutěžích na předních příčkách a pravidelně sbírají medaile na národní i mezinárodní úrovni. Kromě vrcholového a výkonnostního sportu se u mládežnických družstev zaměřujeme především na výchovu a zdravý pohyb. Svoje místo u nás má každý, kdo se nechá pohltit dynamickou hrou, chce získat nové kamarády a naučit se vyhrávat i přijímat porážky...

Jak se staneš součástí zelenobílé rodiny?
1. Vyber si trénink přesně pro tebe!
Níže na této stránce najdeš seznam tréninků všech věkových kategorií v Praze. Vyber si ten, který ti nejvíc vyhovuje.
2. Přijď na svůj první trénink!
S sebou si vezmi sportovní oblečení (tričko, kraťasy) a boty, něco k pití a dobrou náladu. Hokejku, míčky nebo i brankářské vybavení ti půjčíme.
3. Trénuj s námi 2-3x týdně!
Tréninky pod vedením zkušených trenérů probíhají 2-3x týdně a jsou kombinací fyzičky, florbalové techniky i taktiky, ale i celé řady her a přátelských utkání.
4. Hraj zápasy a střílej góly v zelenobílém dresu se svým jménem!
Jsme jedna rodina a to platí napříč všemi kategoriemi od těch nejmenších až po elitní týmy hrající nejvyšší soutěž. Všichni naši hráči i hráčky mají typicky zelenobílé dresy se svým jménem na zádech. Přijď si pro ten svůj.
5. Užij si s námi letní soustředění a kempy!
Sportujeme celý rok, ne jen během soutěžní sezóny. V létě společně jezdíme na celoklubové soustředění a během všech prázdnin pořádáme příměstské tréninkové kempy, kde se i ty můžeš zlepšovat po boku těch největších hvězd.

Termín náboru: září
Nábor ročníků: 1999-2014
antonin.palatinus@fbsbohemias.cz
723 725 809

Ohlásit chybu na stránce klubu Florbalová škola Bohemians