Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

Bohemians Praha 1905

fotbal


Telefon: 245 005 014   Web: www.bohemians.cz   E-mail: info@bohemians1905.cz

Adresa: Vršovická 31, Praha 10, 101 00


Klub Bohemians Praha 1905 - mládežnický úsek má ustálenou a propracovanou strukturu i komplexní systémy řízení pro všechny mládežnické týmy - 14 družstev všech mládežnických kategorií od 4 let - mladší přípravky až po 19 let - U19 starší dorost.Cílem práce s mládeží byla, je a bude výchova mladých, talentovaných fotbalistů a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností. Ke splnění tohoto účelu došlo v posledních letech k vytvoření velmi významné vazby fotbalového klubu na systém speciálních sportovních fotbalových tříd. V žákovské kategorii jde o třídy 2. stupně na Základní škole Botičská. Pro dorostence je připravena možnost navštěvovat při Sportovních centrech mládeže v rámci systému FAČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy SOŠ a SOU stavební a zahradnické /Učňovská 100/1, 190 00 PRAHA 9/.V posledních několika letech se podařilo vytvořit a pro delší dobu stabilizovat vedení úseku mládeže Bohemians Praha 1905, a.s. ve struktuře vyhovující nejen sportovním cílům, ale také požadavkům Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Českého svazu tělesné výchovy, Fotbalové asociace České republiky a Pražského fotbalového svazu.

Mládežnický úsek, řízený CU Bohemians Praha, z. s., má ustálenou a propracovanou strukturu i komplexní systémy řízení pro všechny mládežnické týmy. V soutěžním ročníku 2016/2017 jde o 16 družstev všech mládežnických kategorií od 4 let (školička, přípravky) až po 19 let-U19 (starší dorost), přičemž 14 mužstev hraje oficiální soutěže. Mužstva jsou vedena kvalifikovanými trenéry s odpovídající kvalifikací v souladu s předpisy FAČR.
Cílem práce s mládeží byla, je a bude výchova mladých, talentovaných fotbalistů a to nejen s ohledem na sportovní výkonnost, ale také z hlediska lidských a morálních vlastností. Ke splnění tohoto účelu došlo v posledních letech k vytvoření velmi významné vazby fotbalového klubu na systém speciálních sportovních tříd. V žákovské kategorii jde o třídy 2. stupně na Základní škole Botičská. Pro dorostence je připravena možnost navštěvovat při Sportovních centrech mládeže v rámci systému FAČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy SOŠ a SOU stavební a zahradnické (Učňovská 100/1, 190 00 Praha 9) s možností studia sportovního managementu.
Výše zmíněné školy mají několik tříd, v jejichž učebních osnovách je zakomponována rozšířená sportovní výuka s přednostním zaměřením na fotbal. Na pedagogickém zajištění výuky se prostřednictvím kvalifikovaných trenérů nemalou měrou podílí také CU Bohemians Praha, z. s.


Nábor začíná v 17.30 na hlavním stadionu prvoligového klubu Bohemians Praha 1905 v Ďolíčku (Vršovická 31, Praha 10). Za přítomnosti hráčů A týmu Bohemians si děti vyzkouší leccos z fotbalových dovedností pod dohledem trenérů mládeže. Na kluky i holky čeká odměna a příjemná atmosféra.

Termín náboru: 12.9.2017
Nábor ročníků: 2007-2013
Kryštof Herold
kr.herold@gmail.com
608871174

Ohlásit chybu na stránce klubu Bohemians Praha 1905