Sportovní kluby

Na této stránce si můžete najít svůj oblíbený sportovní klub. Pro snadnější výběr použijte filtry. Jednoduše označte městskou část a druh sportu, ve kterém klub působí.

 


 

 

REGISTRACE NOVÉHO KLUBU

BIKROSCLUB ŘEPY

cyklistika a MTB


Telefon: 777 113 886   Web: http://bikrosclubrepy.cz/   E-mail: tamme@bikrosclubrepy.cz

Adresa: Ke Kulturnímu domu 439/14, Praha 6, 163 00


Jsme jeden ze dvou BMX klubu, který působí na území Prahy. Historicky jsme nejúspěšnější klub v ČR. Členská základna činní přes 250 lidí z toho je 130 licencovaných, což z nás dělá nevětší cyklisticky klub mezi všemi cyklistickými disciplýnami v ČR. Areál Bikrosclubu Řepy se nachází na rohu ulic Ke kulturnímu domu a U boroviček, Praha Řepy.

Zájemci si mohou vyzkoušet, jízdu na BMX kole po dráze, případně se zapojí do tréninku skupiny začátečníků. Tohoto otevřeného náboru se budou účastnit naši nejlepší jezdci. Návštěvníkům předvedou, jak vypadá ostrá závodní jízda. Dále budou seznámeni s možnostmi působení v našem oddíle, finanční náročností a v neposlední řadě s tím co je potřeba za vybavení, aby mohli tento sport provozovat. Bude zde možnost zapůjčení BMX kol a časti vybavení. Doporučíme sportovní obchody, kde je možné koupit speciální BMX vybavení.
Doporučujeme s sebou přivést vlastní kolo, jakoukoliv helmu, triko s dlouhým rukávem nebo mikinu, dlouhé kalhoty (tepláky, nebo staré jeany), pokud možno rukavice.

\\\"Otevřené dveře\\\" máme každý pondělí v září ve dnech 4. 9. – 11. 9. – 18. 9. – 25.9.2017 od 16:00h do 17:00h.

Ohlásit chybu na stránce klubu BIKROSCLUB ŘEPY