LOKALITA:


DRUH SPORTU:


WHERE mesicprogram is not NULL AND mesicprogram != '' AND mesicprogram != '
'

Měsíc náborů do sportovních klubů

Ambassadors o.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Ambassadors je mezinárodní křesťanská fotbalová organizace. Naším cílem je pomáhat hráčům zlepšovat se jak po technické stránce, tak i seznámit se s hodnotami, které jim pomohou žít život naplno. Mezi tyto hodnoty patří například láska, práce, odpovědnost, respekt. Podle nás má mít sport pozitivní vliv na celý život. Jako křesťanská organizace chceme, aby trenér byl pro hráče oporou, svým pozitivním přístupem vytvářel klidnou atmosféru a motivoval je k vyšším cílům, díky kterým budou pro spoluhráče i fanoušky příkladem. Organizujeme fotbalové týmy, tábory, turnaje, školení a další.

HC Slavoj Zbraslav

Seznam provozovaných sportů: hokej

HC Slavoj Zbraslav je se svou skoro 100letou historié jedním z nejstarších hokejových oddílů vůbec. Jako jeden z mála oddílů je 100 % orientován na mládež. Nehrozí tedy možnost přelévání financí do mužstev mužů a krácení rozpočtu pro mládež! Hlavní náplní je výhradně práce s mládeží od neútlejšího věku až po juniory.

Tělovýchovná jednota Pankrác - oddíl sálové cyklistiky

Seznam provozovaných sportů: ostatní

TJ Pankrác provozuje širokou škálu sportovních a volnočasových oddílů. Stačí si jen vybrat! Více info na jejich webových stránkách.

SK Krč Praha - Eagles

Seznam provozovaných sportů: baseball/softball

Největší baseballovo-softballový oddíl v ČR Eagles Praha pořádá nábor nových členů. Nábor bude probíhat v Eagles Parku (Pálkařská 225, Praha 4), jednom z největších areálu na baseball a softball v Evropě

11

ZŠ Bítovská - cyklo klub

Seznam provozovaných sportů: cyklistika a MTB

V roce 1999 byl založen předsedkyní klubu ing.Jaroslavou Mixovou a ředitelem základní školy PaedDr.Michalem Novákem cyklistický klub. Ihned po založení byl zorganizován nábor dětí s kladným vztahem ke sportu a k cyklistice zvlášť. V současné době je v klubu 40 členů, z toho 32 dětí.

1

AEROBIC TEAM Chuchle

Seznam provozovaných sportů: aerobic

Aerobic Team Chuchle byl založen v roce 2000 skupinou nadšenců pro sportovní aerobik. Od roku 2010 funguje a je registrován jako občanské sdružení. Jsme oddíl zaměřený na podporu špičkových sportovců orientující se na sportovní aerobik, fitness a příbuzné sportovní discipliny. Zároveň se specializujeme na vedení dětských kurzů aerobiku s širokou sportovní základnou a s cílem vychovávat další talenty v tomto sportovním odvětví.

SK ZŠ Jeseniova Praha

Seznam provozovaných sportů: atletika

SK Jeseniova pořádá nábor dětí a mládeže do oddílu atletiky. SK Jeseniova je jedním z nejúspěšnějších mládežnických, atletických oddílů v Praze. Působíme při základní škole, ale nabíráme děti a mládež z celé Prahy a přilehlého okolí. Studujete na gymnáziu, jiné výběrové škole, střední či základní škole? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Věnovali jste se jinému sportu a chcete začít s atletikou? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Je Vám od deseti do osmnácti let? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Zápis do cvičení probíhá po celý rok!

36

Tenis Cibulka

Seznam provozovaných sportů: tenis

Hlavním cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových dovedností a získání základní tenisové techniky. Školička je vhodná jak pro zájemce o závodní tenis, tak i pro děti se sportovními ambicemi. Tréninky jsou vedeny zábavnou a hravou formou s cílem získat zájem dětí. V první fázi trénování klademe důraz na cvičení s míčem a s pomůckami. Jedná se o různé házení a chytání míče s cílem získat cit pro míč, odhad odskoku míče a zlepšení pohybových dovedností dětí. Věnujeme rovněž pozornost správnému rozcvičení a strečinku. V další fázi se zaměřujeme na nácvik a procvičování základních tenisových úderů.

SAP TEAM INCREDIBLE STUDIO FIGHTER´S

Seznam provozovaných sportů: bojová umění

Tréninky kickboxu jsou zaměřeny na správné zvládnutí techniky rukou a nohou, na zlepšení fyzické a psychické kondice, na strečink, který umožňuje každému rozvíjet své motorické schopnosti a získávání potřebných bojových vlastností.

Tenisová škola ESO s.r.o.

Seznam provozovaných sportů: tenis

Tenisová škola ESO vznikla v dubnu 2007 v Praze. Dětem i dospělým rekreantům se věnují kvalifikovaní trenéři s mnohaletými hráčskými i trenérskými zkušenostmi. Jejich profil naleznete v sekci „Naši lidé“ Každá tréninková jednotka trvá 55 minut a je přizpůsobena herním dovednostem hráče. Trénovat lze jednotlivě či ve skupinách. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a najít pro Vás či Vaše děti čas tréninku, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Pro děti máme dále na období letních prázdnin připraveno několik tenisových kempů. Kemp trvá vždy 1 týden (5 pracovních dnů) od 8 do 16 hodin. Kromě tenisových tréninků pro pokročilé i začínající hráče je pro děti připravena výuka angličtiny a další doprovodné akce (výlety, návštěva kina, zoo…) V listopadu 2007 jsme založili závodní oddíl TC ESO Praha. Pravidelně také pořádáme turnaje pod záštitou Českého tenisového svazu, kterých se účastní reprezentanti tenisových klubů z celé České Republiky Aktuálně s námi můžete trénovat na 4 místech v Praze: Praha 4 Michle, Praha 6 Dejvice, Praha 8 Ládví,Praha 9 Černý Most.