LOKALITA:


DRUH SPORTU:


WHERE mesicprogram is not NULL AND mesicprogram != '' AND mesicprogram != '
'

Měsíc náborů do sportovních klubů

Ambassadors o.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Ambassadors je mezinárodní křesťanská fotbalová organizace. Naším cílem je pomáhat hráčům zlepšovat se jak po technické stránce, tak i seznámit se s hodnotami, které jim pomohou žít život naplno. Mezi tyto hodnoty patří například láska, práce, odpovědnost, respekt. Podle nás má mít sport pozitivní vliv na celý život. Jako křesťanská organizace chceme, aby trenér byl pro hráče oporou, svým pozitivním přístupem vytvářel klidnou atmosféru a motivoval je k vyšším cílům, díky kterým budou pro spoluhráče i fanoušky příkladem. Organizujeme fotbalové týmy, tábory, turnaje, školení a další.

HC Slavoj Zbraslav

Seznam provozovaných sportů: hokej

HC Slavoj Zbraslav je se svou skoro 100letou historié jedním z nejstarších hokejových oddílů vůbec. Jako jeden z mála oddílů je 100 % orientován na mládež. Nehrozí tedy možnost přelévání financí do mužstev mužů a krácení rozpočtu pro mládež! Hlavní náplní je výhradně práce s mládeží od neútlejšího věku až po juniory.

Tělovýchovná jednota Pankrác - oddíl sálové cyklistiky

Seznam provozovaných sportů: ostatní

TJ Pankrác provozuje širokou škálu sportovních a volnočasových oddílů. Stačí si jen vybrat! Více info na jejich webových stránkách.

SK Krč Praha - Eagles

Seznam provozovaných sportů: baseball/softball

Největší baseballovo-softballový oddíl v ČR Eagles Praha pořádá nábor nových členů. Nábor bude probíhat v Eagles Parku (Pálkařská 225, Praha 4), jednom z největších areálu na baseball a softball v Evropě

11

ZŠ Bítovská - cyklo klub

Seznam provozovaných sportů: cyklistika a MTB

V roce 1999 byl založen předsedkyní klubu ing.Jaroslavou Mixovou a ředitelem základní školy PaedDr.Michalem Novákem cyklistický klub. Ihned po založení byl zorganizován nábor dětí s kladným vztahem ke sportu a k cyklistice zvlášť. V současné době je v klubu 40 členů, z toho 32 dětí.

1

AEROBIC TEAM Chuchle

Seznam provozovaných sportů: aerobic

Aerobic Team Chuchle byl založen v roce 2000 skupinou nadšenců pro sportovní aerobik. Od roku 2010 funguje a je registrován jako občanské sdružení. Jsme oddíl zaměřený na podporu špičkových sportovců orientující se na sportovní aerobik, fitness a příbuzné sportovní discipliny. Zároveň se specializujeme na vedení dětských kurzů aerobiku s širokou sportovní základnou a s cílem vychovávat další talenty v tomto sportovním odvětví.

SK ZŠ Jeseniova Praha

Seznam provozovaných sportů: atletika

SK Jeseniova pořádá nábor dětí a mládeže do oddílu atletiky. SK Jeseniova je jedním z nejúspěšnějších mládežnických, atletických oddílů v Praze. Působíme při základní škole, ale nabíráme děti a mládež z celé Prahy a přilehlého okolí. Studujete na gymnáziu, jiné výběrové škole, střední či základní škole? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Věnovali jste se jinému sportu a chcete začít s atletikou? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Je Vám od deseti do osmnácti let? Potom je naše nabídka určena právě Vám. Zápis do cvičení probíhá po celý rok!

36

Tenis Cibulka

Seznam provozovaných sportů: tenis

Hlavním cílem tenisové školičky je všestranný rozvoj pohybových dovedností a získání základní tenisové techniky. Školička je vhodná jak pro zájemce o závodní tenis, tak i pro děti se sportovními ambicemi. Tréninky jsou vedeny zábavnou a hravou formou s cílem získat zájem dětí. V první fázi trénování klademe důraz na cvičení s míčem a s pomůckami. Jedná se o různé házení a chytání míče s cílem získat cit pro míč, odhad odskoku míče a zlepšení pohybových dovedností dětí. Věnujeme rovněž pozornost správnému rozcvičení a strečinku. V další fázi se zaměřujeme na nácvik a procvičování základních tenisových úderů.

SAP TEAM INCREDIBLE STUDIO FIGHTER´S

Seznam provozovaných sportů: bojová umění

Tréninky kickboxu jsou zaměřeny na správné zvládnutí techniky rukou a nohou, na zlepšení fyzické a psychické kondice, na strečink, který umožňuje každému rozvíjet své motorické schopnosti a získávání potřebných bojových vlastností.

SK ZŠ Hostivař

Seznam provozovaných sportů: cyklistika a MTB

Oddíl cylistiky TJ Cykloprag Praha byl založen v roce 1992. Od té doby prošlo klubem několik desítek cyklistických nadějí a nejeden z nich dosáhl výborných výsledků v podobě výborných umístění na závodech Českého poháru tak na MČR, dokonce jsme měli medailistu na mistrovství světa v kategorii Junior. TJ Cykloprag se věnuje především mládeži, kterou získává na pořádaných náborových závodech jak na závodní úrovni, tak na úrovni turistické.