Měsíc náborů do sportovních klubů 2018

Hlavní město Praha letos již posedmé zprostředkovala svým občanům možnost si na jeden měsíc vybrat z celé řady nabídek náborů sportovních klubů na jejím území. Letos byl seznam nabídek od sportovních klubů velmi pestrý – do výběru se dostaly jak tradiční sporty (fotbal, tenis, volejbal…), tak i třeba Nordic walking či lukostřelba. Celkem se do Měsíce náborů zapojilo již přes 140 klubů.

Na své si přišli i zájemci o nábor na gymnastiku, zumbu, plavání, florbal a mnoho dalšího. 

Všem zapojeným klubům děkujeme!

PRAHA SPORTOVNÍ 

Zapojené kluby v akci Měsíc náborů 2018

FK Klánovice, o.s.
Dětský balet Praha
Sport Vítkov
Sport club K3
Sportovní akademie
Veslařský klub BLESK
TJ Slavoj-Holešovice
SPORTOVNÍ KLUB METEOR PRAHA
Rodinný klub
SK Ďáblové Praha z.s.
Radotínský turistický klub
Karate klub Spektra Praha
Tenis Cibulka
SK SLAVIA PRAHA – VOLEJBAL
Fotbalový klub Meteor Praha VIII.
Fitness Center Báry a Hanky Šulcové
T.J. Slovan Praha
DTJ Jinonice
TJ AFK Slivenec
TTC Praha – klub rekreačního stolního tenisu z.s.
Sportovní klub Střešovice 1911
TK Sparta Praha
DHC Slavia Praha
Raptor Dojang
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice – házená
Šachový klub Praha – Smíchov
Aikido Michal Židlický
Tělovýchovná jednota Radlice o.s.
AC Sparta Praha
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice – lukostřelba
Ragbyová akademie Olymp Praha
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice – judo
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice – šerm
Rugby Club Sparta Praha
Jízdárna Koloděje
Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha
BOWLING RADAVA
Tenisová škola Tallent
SK Motorlet Praha, spolek
Adventure MiniGolf Team
TJ Lokomotiva Vršovice
Sportovní klub Karambol
AC SPARTA PRAHA – FLORBAL, z.s.
TTC Elizza Praha, z.s.
ABC Braník – fotbal
Tělocvičná jednota Sokol Pražský
Tělocvičná jednota Sokol Čimice
TJ Slavoj-Holešovice
Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.
TJ Sokol Kampa, oddíl sportovní gymnastiky
Tenisový klub Konstruktiva
AIKIDO PRAHA PETŘINY – SEKAI DOJO
TJ SOKOL KOLOVRATY
Sportovní klub bojových umění Hostivař
Univerzitní sportovní klub Praha – oddíl vodního slalomu
TĚLOVÝCHOVNÁ JEZDECKÁ JEDNOTA
Ultra Ant klub
SK Kometa Praha – volejbal
FC Zličín
JNS Cheerleaders
SK Čechie Uhříněves, z.s.
Tenisový klub Horní Měcholupy
SK Neptun Praha
Taekwondo WTF klub Praha, o.s.
Taekwondo klub Praha
Boulder Bambini, z.s.
Sportovní klub Královka – Modřanská
Sportovní klub Královka – Ohradní
Kickbox Klub KOSAGYM
Studio K Barrandov
BC Wizards
Club Rodamiento
Wellness Club MIDA
Tělovýchovná jednota Vodní stavby Praha
BIKROSCLUB ŘEPY
Wrestling GYM Praha – PSK Olymp Praha
Wellness Club MIDA
Squash Club Strahov
T.J. Sokol Braník I
TJ Zdraví, z.s
SK HAMR – Braník – fotbal
SK KAMIWAZA KARATE o. s.
SK HAMR – Braník – beachvolejbal
TJ Sokol Žižkov I
SK HAMR – Záběhlice – stolní tenis
SK HAMR – Záběhlice – beachvolejbal
SK HAMR – Braník – veslování
SK HAMR – Záběhlice – dětský aerobik
SK HAMR – Záběhlice – tenisová škola
SK HAMR – Braník – tenisová škola
SK HAMR – Braník – badminton
SPORT CLUB SPIRIT – volejbal
SK HAMR – Štěrboholy – badminton
SK HAMR – Záběhlice – squash
SPORT CLUB SPIRIT – street dance
I. Český Lawn Tennis Klub
TJ Slovan Bohnice oddíl BMX
ORTHODOCKS YACHT CLUB
Lukostřelecký klub CERE
STUDIO DANCE PERFECT
HC Sparta Praha
Tělocvičná jednota Sokol Pražský
AC SPARTA PRAHA – SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
HC Dukla Praha
Tělocvičná jednota Sokol Čimice – tenis
Tělocvičná jednota Sokol Čimice – nohejbal
SK Slavia Praha – fotbal a.s.
Český veslařský klub Praha
Gladiator Dojang
ABC Braník – fotbal
Squash Modrý svět
Wing Chun Praha
Aikido Praha Vinohrady
Aikido Praha Vinohrady – děti
Tenisový klub LTC Praha
SK Lacrosse Jižní Město
Rugby Club Tatra Smíchov, z.s.
SK Squash Sport Čimice, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice – OA metoda
HC KERT PARK PRAHA o.s.
SK Joudrs Praha 
AIKIDÓ CENTRUM FUDÓSHIN PRAHA
JUDO CLUB Bulldogs
Golf Club Praha
Club Rodamiento
TJ ABC BRANÍK/ODD. BEACHVOLEJBAL
SK Hala Lužiny, z.s.
SaBaT Praha, o.s.
Bohemians Praha 1905
Fit studio D (FSD) – sportovní klub
FbŠ Bohemians
SK SHOTOKAN NERATOVICE-HLOUBĚTÍN
Aikido Ikeda Dojo VŠTJ ČVUT
Aikido Kenkyukai Praha
Aikido Karlín, z.s.
Colorwood 4-kolky Team
Colorwoood Paintbal Team