Kluziště na Letné 2021/2022

For English click here

Ještě nekončíme! Kluziště na Letné prodlužuje provoz do 20. března.

Skvělá zpráva! Ačkoli původně měl být provoz kluziště na Letné pouze do konce února, bruslit bude možné až do 20. března. I letos je o kluziště veliký zájem, a tak bylo rozhodnuto, že jeho provoz bude prodloužen. Prázdninové sportovní radovánky si tak můžete vychutnat u nás na ledě.

Veškeré dosavadní podmínky pro provoz zůstávají platné beze změny.

Magistrát hlavního města Prahy i letos připravuje velmi oblíbené veřejné kluziště na Letné. Již šestou zimní sezonu můžete bruslit zdarma denně od 9:00 do 21:00 hod, a to až do 20. března 2022. 

Zabruslit si můžete na hlavním kluzišti o rozměrech 40 x 20 m, v jeho těsné blízkosti je připravené i druhé, menší kluziště o rozměrech 20 x 10 m, na kterém se můžou učit bruslit ti nejmenší z nás. Celý areál je vybaven pochozím gumovým kobercem.

Dobrou zprávou je, že na rozdíl od loňského roku letos není nutné dělat rezervaci pro vstup na kluziště! Toto samozřejmě platí za současně platných protiepidemických opatření. Doufáme však, že nebude nutné dělat změnu. Prosíme však všechny návštěvníky kluziště, aby se v areálu nezdržovali déle než 75 min., abychom mohli dát prostor i ostatním. Maximální povolená kapacita areálu je totiž „jen“ 100 lidí. Buďme ohleduplní!

Školy naopak rezervaci potřebují (z důvodu nepřekročení maximální možné kapacity). K tomu využijte rezervační systém, viz „rezervace“ níže.

V rámci areálu kluziště je pro návštěvníky opět připraven vyhřívaný velkokapacitní stan určený k přezutí čí odpočinku. Zakoupit si můžete i drobné občerstvení v bistru přímo u kluziště a pro toho, kdo si zapomene brusle doma, nebo třeba pro náhodné kolemjdoucí, je i letos připravena půjčovna bruslí. Samozřejmostí je i vyhřívané WC. Děti i dospělí mají možnost přihlásit se do kurzů ledního bruslení, které probíhají každý den mimo pátků a sobot. Více informací naleznete ZDE.

Prosíme všechny návštěvníky areálu kluziště o dodržování podmínek vstupu (především systém O-N-(T)) vycházejících z aktuálních opatření. Pro vaše bezpečí určitě nezapomeňte na alespoň základní povinné vybavení, tedy ideálně přilba, jinak přinejmenším čepice a dále rukavice! Děkujeme za pochopení. 

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Základní info
Provozní řád
Časy pro školy
Kurz bruslení
Provozovatel
Rezervace