Sportovní kluby v Praze

Tělovýchovná jednota Zdraví, o.s.

ostatní


Telefon: 602 298 016   Web: http://www.tj-zdravi.wz.cz/   E-mail: maxovahana@seznam.cz

Adresa: Malého 319/1, 186 00 Praha 8


Pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví. Zveme Vás na kvalitní a levné hodiny kondičního cvičení. Velký výběr hodin, dlouhá tradice, kvalifikovaní cvičitelé. Tělocvična je v Karlíně, 5 minut od stanice metra Florenc. S sebou dobrou náladu, cvičební úbor a obuv, zámeček na skřínku. Zkušební hodiny probíhají celé září zdarma pro ženy úterý a čtvrtek od 14-17 hodin, pro muže pondělí a středu od 14-18 hodin po jednotlivých hodinách. Bližší informace na internetové adrese http//tj-zdravi.wz.cz nebo na telefonu 732172617. Těšíme se na Vás přijdte.

27
Tělovýchovná jednota Zdraví je jednotou sahající svou tradicí až do počátku 20. století (Hoyerova škola). Cvičíme s jednoduchým náčiním (dřevěné tyče, lehké činky, míčky apod) i bez něj, vstoje i vleže na karimatkách, a to ve všedních dnech od 14 resp 15 hodin až do 18 resp 19 hodin. Úterky a čtvrtky jsou vyhrazeny pro ženy, pondělky, středy a pátky cvičí převážně muži. Máme ale i smíšené hodiny. Pro členy organizujeme vycházky po Praze i výlety mimo Prahu. V zimě se uskutečňuje cca 5 jednodenních zájezdů na hory (s běžkami). Díky finanční podpoře MHMP i Městské části Praha 8 nabízíme účast ma cvičení za velmi přijatelné ceny. Podrobnosti na webu.

V měsíci září 2017 - bezplatná účast na libovolných zvolených hodinách (na vyzkoušení), popis a zaměření hodin uvedeno na webu tj-zdravi.wz.cz.

tj-zdravi@centrum.cz
604718001

Ohlásit chybu na stránce klubu Tělovýchovná jednota Zdraví, o.s.