Sportovní kluby v Praze

Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.

házená


Telefon: 604 680 380   Web: http://sokolkobylisy2.sweb.cz/   E-mail: sokolkobylisyII@seznam.cz

Adresa: Na Dlážděnce 2096, Praha 8, 182 00


Náš házenkářský oddíl má dlouholetou tradici. První hráčky reprezentovaly kobyliskou házenou již v roce 1928 v české házené, v mezinárodní házené v roce 1966. Od těch dob jsme odchovali několik vynikajících hráček včetně několika reprezentantek ( z poslední doby jmenujme např. Naděždu Krejčiříkovou, Renatu Filipovou nebo Martinu Knytlovou.). Naše žákovská družstva patří pravidelně mezi tři nejlepší pražské týmy. Dorostenky hrají dlouhodobě nejvyšší českou soutěž a družstvo žen je účastníkem druhé ligy ČR. Každoročně pořádáme letní i zimní soustředění, děvčata se zúčastňují turnajů po celé České republice a snažíme se vyjíždět i do zahraničí (Slovensko, Rakousko, Itálie, Německo, Slovinsko).

Jsme dívčí házenkářský sportovní oddíl, který nabízí přátelský a hravý přístup v žákovských kategoriích, v dorosteneckých kategoriích hrajeme ligové soutěže, v kategorii žen pak 1 ligu žen.
Trénujeme na Praze 8.  Žákyňky jezdí na turnaje po ČR, v září pak na mezinárodní turnaj do Vídně, dorostenky se každoročně účastní turnaje v Německu. V létě jezdíme na soustředění na Šumavu, v zimě nabízíme lyžařský týden v Krušných horách.
Házená nás baví.

Přijďte se podívat na ukázkové tréninky, které probíhají od 5. září každé úterý od 16:30 do 18:00 v areálu ZŠ Burešova . Na programu bude seznámení s házenou i pro nejmenší děti. Hodina probíhá formou hry. Přijďte ve sportovním oblečení a obuvi na běhání, míče zapůjčíme. Těšíme se na vás!

Termín náboru: 12.9. a 26.9.2017 od 16:30 v areálu ZŠ Burešova  pro ročníky 2006-2011.

sokolkobylisymini@gmail.com
732510949Ohlásit chybu na stránce klubu Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.