Sportovní kluby v Praze

TAEHAN Praha - klub korejských bojových umění

bojová umění


Telefon: 773 076 743   Web: http://www.taehantkd.com/   E-mail: dojang@taehantkd.com

Adresa: Na Smetance 505/1, 120 00 Praha-Vinohrady


Klub korejských bojových umění TAEHAN byl založen v listopadu 2007 a působí v Praze na ZŠ Na Smetance (nad Hlavním nádražím).V klubu pod vedením jihokorejského mistra LEE YOUN JAE (7.dan - TKD WTF) probíhá výuka korejských bojových umění, především taekwondo WTF. Členové klubu si osvojují dovednosti a etiku bojových umění Jižní Koreje. Kromě taekwondo WTF se věnují bojovým uměním HOSINSUL - sebeobrana, BONGSUL - bojové umení s dlouhou tyčí, KOMDO - boj. umění s mečem či NUNCHAKU.Cílem TAEHAN je rozšířit povědomí o jihokorejských bojových uměních v ČR a podpora všem, kteří se těmto bojovým uměním chtějí věnovat. Pilířem klubu TAEHAN je jeho mistr LEE YOUN JAE, který je držitelem 7. danu v bojovém umění taekwondo WTF a který je zároveň reprezentačním trenérem ČR a za dobu jeho působení v reprezentaci vychoval řadu úspěšných závodníků, se kterými se úspěšně účastní mistrovství Evropy i světa.

8
Klub korejských bojových umění TAEHAN byl založen v listopadu 2007 a v současné době působí v Praze na ZŠ Na Smetance a od září 2008 též v Kolíně na Gymnáziu.
V klubu pod vedením korejského mistra LEE YOUN JAE (8.dan - TKD WTF) probíhá výuka korejských bojových umění, především taekwondo WTF. Členové klubu si osvojují dovednosti a etiku bojových umění Jižní Koreje. Kromě taekwondo WTF se věnují bojovému umění HAPKIDO, HOSINSOOL, BONGSOOL, KOMDO či (SSANGJULGON čili NUNCHAKU.
Cílem TAEHAN je rozšířit povědomí o jihokorejských bojových uměních v ČR a podpora všem, kteří se těmto bojovým uměním chtějí věnovat. Za tímto cílem pořádá klub TAEHAN semináře určené široké veřejnosti a tzv. klubové semináře v jednotlivých školách bojových umění v ČR.
Pilířem klubu TAEHAN je jeho mistr LEE YOUN JAE - nositel 8. danu taekwondo WTF

Děti si mohou vyzkoušet s námi zasportovat v rámci běžného tréninku. K dispozici budou trenéři a jejich asistenti. S sebou tričko a tepláky, popř. sálová obuv (není nutná, cvičíme naboso), pití.

Termín náboru je září - říjen 2017 pro ročníky 2012 a starší.

Ohlásit chybu na stránce klubu TAEHAN Praha - klub korejských bojových umění