Dokumenty ke stažení

Na této stránce naleznete důležité dokumenty Magistrátu hl. m. Prahy související se sportem, jako například aktuální Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze.

Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2023

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 2843 ze dne 31. 10. 2022 znění Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2023.

Podrobnosti k programu a formulář žádosti naleznete ZDE

Kompletní znění Programu pro rok 2023

Program podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2022

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 1987 ze dne 30. 8. 2020 znění Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2022.

Kompletní znění Programu pro rok 2022

Vypořádání dotace hl. m. Prahy v oblasti sportu

Formulář pro vypořádání (vyúčtování) finanční podpory v oblasti sportu a tělovýchovy pro aktuální rok i pro předešlé roky, podmínky vypořádání a další podrobnosti k vypořádání naleznete ZDE

Formulář vyúčtování finanční podpory

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení v hl. m. Praze 2021-2032

Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 911 ze dne 26. 4. 2021 Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení v hl.m. Praze 2021 – 2032.

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení  je analyticko – strategický dokument pro oblast rozvoje sportu a sportovní infrastruktury.

Plán rozvoje sportu a sportovních zařízení

Pravidla soutěže Praha sportovní

Pravidla soutěže – Facebook

Úplná pravidla soutěže, kterou jsme vyhlásili na sociální síti Facebook, na našem profilu „Praha sportovní“, naleznete zde.

Pravidla soutěže na FB

Sledujte nás také na:

Facebook Praha sportovní

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication.
Type: OAuthException
Subcode: 492