Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Aktivní a zábavný Wannado Festival Tour 2020 představí 12. září v Praze nepřeberné množství sportů a aktivit. Přijďte se s dětmi podívat!

Desátý ročník největšího rodinného sportovního festivalu u nás je tady! Již desátým rokem inspiruje všechny po celé České republice k pohybu a pomáhá s výběrem správného sportu.

To nejlepší pro děti

V Braníku si rozšíříte obzory a zjistíte, jaké máte možnosti sportovního vyžití pro sebe a pro své děti v nejbližším okolí. Všechny aktivity budou na místě k vyzkoušení a poznáte i samotné trenéry jednotlivých sportů.

Během celého dne na vás budou také čekat různá exhibiční vystoupení, programy s maskoty, anebo si zastřílíte na laserové biatlonové střelnici. Připravená bude také zóna odrážedel pro nejmenší sportovce.

Nebudou chybět rozhovory se známými sportovci a autogramiády, můžete také vyhrát cenné dárky. Hlavně však získáte hodně zážitků a vyberete si tu správnou aktivitu tím nejlepším a nejjednodušším způsobem.

Oblíbená překážková dráha

Jako doplňující atrakce festivalu vznikla v roce 2017 nafukovací překážková dráha Ninja Race, která sklízí obrovský úspěch. I letos si malí i velcí bojovníci na ní otestují své síly, rychlost a obratnost.

Celodenním programem akce provedou moderátoři z hlavního pódia spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado – Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou. Tak jaký sport si vyberete?

WANADOBIKE

V zóně Wannadobike obdrží děti po krátké registraci své startovací číslo. Pořadatelé je vybaví odrážedlem, přilbou i chrániči. Po odstartování závodu děti jezdí předem určený čas na dráze, dokud každý nevyhraje.

INFORMACE O AKCI

12. 9. 10:00 – 17:00 hodin

Sportovní Areály Hamr Braník

Vltavanů 1542, Praha 4

  • Vstupné zdarma