Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Slavný vršovický fotbalový klub pořádá v neděli 26. dubna virtuální zápas proti hercům z oblíbeného Dejvického divadla. Část výtěžku z prodeje lístků dostane i Nemocnice Na Františku.

Fotbalový klub Bohemians ve spolupráci s Dejvickým divadlem pořádají zcela ojedinělou akci. Není to úplná novinka, u nás jde totiž už o pátý virtuální zápas v době koronavirové krize.

Charitativní utkání mezi sebou už uspořádaly například Brno proti Slavii, Jablonec proti Liberci, Olomouc proti Realu Madrid nebo Teplice proti Dortmundu.

Virtuální Ďolíček

Tentokrát se ale v prostoru virtuálního Ďolíčku utkají dvě jedenáctky pražských týmů. Změří své síly a dostanou příležitost projevit talent v oboru svých soupeřů.

Jak to bude konkrétně vypadat? V samotném zápase se střetnou týmy systémem muž proti muži, případně ženě. Každý samozřejmě on-line, pouze za asistence webové kamery z místa, kde tráví koronavirovou herní přestávku.

Divadlo versus fotbal

Zástupci Bohemians Praha 1905 prokážou své znalosti a schopnosti v oboru divadelním, jedenáctka Dejvického divadla zase naopak zabojuje na pomyslném fotbalovém hřišti.

„Za bezchybné splnění zadaného úkolu bude jeho hráči připsán jeden gól. Skóre bude jistě napínavé do poslední minuty zápasu a k vítězství může dojít i v prodloužení, pokud se v průběhu zápasu vyskytnou nezaviněná nebo úmyslná zdržování,“ lákají na unikátní zápas organizátoři.

Peníze na dobrou věc

Zakoupením vstupenky navíc podpoříte Klub Bohemians Praha 1905, Dejvické divadlo, Nemocnici Na Františku a Hereckou asociaci.

CENA VSTUPENEK

  • Na zápas bude mít přístup prostřednictvím internetového portálu TICKETPORTAL každý, kdo si zakoupí virtuální vstupenku s jednorázovým kódem.
  • Vstupenky Gold VIP – 1905 Kč, Silver VIP – 333 Kč a běžné vstupenky – 105 Kč jsou v prodeji zde.

INFORMACE O AKCI

26. 4. od 17:00 hodin

Více informací na stránkách klubu 

Sportu zdar a virtuálnímu zvlášť!