Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Atletický oddíl SC Radotín pořádá 1. června otevřený silniční běh Radotínem. Pokud rádi běháte, neváhejte se přihlásit.

Radotín se rozkládá na levém břehu Berounky, na jihozápadě hlavního města Prahy. Je obklopen nádhernou přírodou. Mezi zalesněnými kopci Velký a Malý háj na západě a severu protéká Radotínský potok a na jihovýchodě Berounka.

V současné době je tato část Prahy také významným sportovním centrem oblasti jihozápadu našeho hlavního města a Dolního Poberouní. Pořádají se tu různé akce a jednou z nich je tentokrát silniční běh, který pořádá SC Radotín atletika.

Silniční běh

Běhání je v dnešní době velmi oblíbenou a vyhledávanou aktivitou. Zapojují se do něj všechny věkové kategorie, a tak běžecké závody lákají spoustu zájemců.

Běh po silnici má sice svá úskalí, ale pokud máte vhodnou obuv, můžete si ho parádně užít. Vzhledem k rovnému terénu se můžete v klidu soustředit na svůj dech, tempo a na to, jak se vaše tělo cítí.

Trasa závodu

Vzdálenost silničního běhu Radotínem bude pro všechny kategorie stejná – 4,1 km. Trasa povede v okruhu kolem vlakového koridoru, přes Rymáň, podél břehu Berounky a přes náměstí sv. Petra a Pavla. Tak co, přidáte se?

INFORMACE O AKCI

 

Startovné zdarma

  • Závodní kancelář, start i cíl bude u hlavní brány vjezdu do areálu sportoviště.
  • Výdej čísel bude probíhat od 16:15 a bude možné se i v omezené míře přihlásit na místě.
  • Online přihláška zde
  • Více informací na stránkách akce