Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Přípravy na letošní ročník závodu jsou,i přes současnou situaci, v plném proudu. Připravili jsme několik novinek, o kterých se dočtete v propozicích. Přihlaste se do konce května za nejnižší startovné! Pokud by nám bylo pořádání závodu zakázáno, startovné vrátíme v plné výši. Rozhovor s ambasadorem závodu Jiřím Ježkem nejen o závodu, ale také o pražské cyklistice obecně najdete v aktualitách.

O AKCI

Author Pražská padesátka je tradiční závod horských kol určený pro širokou veřejnost. Letos se bude konat už 22. ročník a termín je stanoven na sobotu 19. září 2020. Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v Kampusu Dejvice na Praze 6,projíždí krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět. Závod je součástí série Author Maraton tour a na startu se každoročně sejde kolem tisíce účastníků. Součástí akce je také cyklistický závod pro děti a celodenní doprovodný program pro celou rodinu.

NABÍDKA PRO FIREMNÍ TÝMY

Využijte možnost v závodě reprezentovat svoji firmu a založte si firemní tým! AUTHOR Pražská padesátka se pro Vás stane jedinečným a motivujícím zážitkem prožitým s kolegy, přáteli a konkurenty v neformálním prostředí. Získejte speciální služby navíc a možnost úhrady výhodnou pro Vaší společnost!