Poslední únorovou sobotu proběhne slavnostní zakončení již čtvrtého ročníku provozu kluziště na Letné. Jedna z největších venkovních ledových ploch v ČR opět obula do bruslí tisícovky nadšených sportovců.

Těšit se můžete na parádní show divadla ÚDiF, k prožitku z bruslení pak bude hrát kapela Eminence Rock. Svoji účast potvrdil také člen Rady hl. m. Prahy s gescí školství, sportu, vědy a podpory podnikání Vít Šimral

Program začíná v 15:00. Provoz kluziště nebude nijak omezen, bruslit se bude až do neděle 1. března. 

ÚČASTNÍCI

ÚDiF

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Předáváme radost z poznání a snažíme se probudit v lidech nadšení z pozorování světa kolem sebe. Fyzikální show děláme profesionálně, za šest let jsme naše vystoupení dostali na evropskou úroveň.

Nechceme ukazovat pouze prázdné efekty. Každé naše vystoupení má ústřední téma, příběh a myšlenku, kterou chceme sdělit. Záleží nám na tom, aby diváci mohli pochopit podstatu a příčiny překvapivých jevů, které právě viděli. Publikum je často aktivní součástí našich vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho „jak naše kouzla děláme“.

Eminence Rock

K poslechu a vašim krasobruslařský výkonům Vám zahraje kapela Eminence Rock. Těšit se můžete na rockové a popové písně světoznámých interpretů.

ROZMĚRY

Velké kluziště: 40 x 20 m – největší venkovní kluziště v Praze

Malé (dětské) kluziště: 22 x 10 m

PROVOZ

  • Denně 9:00 – 21:00
  • Po setmění je ledová plocha i zázemí kluziště osvětleno

PAUZY NA ÚDRŽBU LEDU BĚHEM PROVOZU

  • Velké kluziště: 12:00 -12:30, 15:00 – 15:45, 18:00 – 18:30
  • Malé kluziště: 11:45 – 12:00, 14:45 – 15:00, 17:40 – 18:00

Výkonná chladící jednotka udrží led i při venkovní teplotě +15 C°

ZÁZEMÍ KLUZIŠTĚ

  • Vyhřívaný stan 10 x 15 m
  • Občerstvení
  • Půjčovna bruslí
  • WC

Dále je zájemcům k dispozici zdarma mobilní aplikace www.ice-tec.cz, kde je možné sledovat aktuální obsazenost plochy prostřednictvím webových kamer. Pro školy bude aplikace sloužit k rezervaci plochy v dopoledních hodinách.

CENÍK PRO JEDNOTLIVÉ BLOKY

Vstupné – zdarma

Šatna – 25 Kč / hod.

Půjčení bruslí (1 hodina) – 100 Kč / hod. 

Záloha za brusle (jeden pár na jeden časový blok) – 500 Kč

Broušení bruslí – 100 Kč

Půjčení helmy – 30 Kč

Foto: archiv