Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic pořádá ve dnech 18. – 19. 1. 2020 Joudrs Indoor Cup mix pro věkovou kategorii do 13 let. Týmy, ve kterých se objeví holky a kluci z různých týmů z celé ČR se utkají ve dvou základních skupinách. Na letošní ročník se přihlásilo 10 týmů. Za víkend se odehraje celkem 25 zápasů po 30 minutách a hrát se bude v nafukovací hale s umělým povrchem.  

Turnaj si klade za cíl nabídnout hráčům kvalitní přípravu v zimním období a hlavně sportovní vyžití a možnost poznat nové kamarády a kamarádky. Do turnaje se zapojí týmy z celé České republiky a hlavně z Prahy. Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl. Na tento turnaj jsou zváni nejen rodiče hráčů, ale i fanoušci z široké veřejnosti.

„Turnaje tohoto typu jsou více a více oblíbené, je málo míst, kde se dá takto velký turnaj odehrát. Jsme velmi rádi, že jedno z těchto míst nám nabízí náš areál. Kluci i holky z našeho klubu si turnaj užijí, pobaví se a ještě se přiučí novým herním dovednostem.“  Říká Josef Brož, hlavní trenér kategorie U13

JOUDRS INDOOR CUP U13 mix má před sebou již 7. ročník

Seznam účastníků turnaje JOUDRS CUP U13 mix:

Joudrs 11, Tigers, Hunters, Minies, Joudrs Pink, Žraloci A, Žraloci 1, Eagles Praha, Piranhas Beroun, Tempo Praha   

Informace o turnaji: 

  • Místo konání: Svoboda park, areál ZŠ Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice
  • Termín konání: 18. – 19. 1. 2020
  • Turnaj začíná v sobotu od  9 hod a o vítězi se rozhodně v neděli kolem 14 hodiny
  • Rozpis zde

Informace o turnaji budou na www.joudrs.cz a na FB oficial SK Joudrs Praha

Turnaj finančně podporuje hl. město Praha

Foto: archiv akce