Jedná se již o pátý ročník mimořádného projektu, kdy se soutěžní utkání na vrcholové úrovni odehraje speciálně pro žáky základních a středních škol v dopoledních hodinách. Součástí akce je bohatý doprovodný program včetně setkání s hráči, sportovního koutku a soutěží o ceny.

Projekt prezentuje sport, který dominuje hodinám tělesné výchovy, v té nejpřímější formě a na té nejvyšší úrovni. Každý ročník florbalisté FbŠ Bohemians bojují před fantastickou atmosférou s těmi nejkvalitnějšími soupeři. Na hřišti je možno vidět hned několik reprezentantů a o kvalitní florbal tak není nouze. 

Počtvrté v řadě se klokani utkají s aktuálním vicemistrem z Mladé Boleslavi, v rámci projektu Auto Jarov School Match 2019. Ten je aktuálně „vyprodán“ a oba týmy tak za vítězstvím požene zcela zaplněná sportovní hala Slavia. Ta populární projekt School Match přivítá poprvé. Klokani se představí v bouřlivé atmosféře a pokud chtějí uspět, budou muset ukázat to nejlepší. Boleslav zatím jasně vládne lize a i ve čtvrtek bude chtít potvrdit svou formu.

Hráči Bohemians se naopak budou muset obejít bez trenéra Michala Jedličky, který je na mistrovství světa s reprezentací Slovenska a oželet budou muset i některé zraněné hráče, nad kterými před čtvrtečním startem visí otazník.

Vstup je pro všechny školy ZDARMA

Christmas School Match 2019

FbŠ Bohemians vs. Technology Florbal Mladá Boleslav

Kdy: čtvrtek 12.12.2019 od 10:00

Kde: SH SK Slavia, adresa: Vladivostocká 1460/10, Praha 10

K události se můžete přidat také na Facebooku

Podívejte se také, jak akce se probíhala minulý rok:

Foto: archiv