Od pátku 8.11. do neděle 10.11.2019 bude ZS Hvězda v Praze 6 hostit již 3.ročník mezinárodního závodu v krasobruslení –   reprezentační Prague Ice Cup a klubový mezinárodní závod pro mladší věkové kategorie Hvězda Ice Cup.

Téměř sto soutěžních programů krasobruslařů z více než 20 zemí světa bude podle přísných pravidel ISU hodnotit mezinárodní sbor rozhodčích. Kromě již tradičních účastníků uvidíme letos na Hvězdě krasobruslaře z Kazachstánu, Austálie, Hongkongu, Singapuru nebo Koreje.

Od pátečního rána, kdy program otevřou mladší žákovské kategorie, bude možné sledovat soutěžní jízdy všech závodníků i průběžné pořadí v přímém přenosu na internetu. Závod vyvrcholí za účasti Ing. Mgr. Libora Bezděka, předsedy Komise pro sport a volný čas MČ Praha 6 a předsedy Českého krasobruslařského svazu Ing. Stanislava Žídka předáním cen nejlepším ženám a mužům kategorie Junior a Senior v neděli odpoledne. Vstup je volný

Soutěží se celkem o 2.400€, které budou rozděleny mezi nejlepší Juniorské a Seniorské závodníky. Hmotné ceny pro všechny účastníky věnují přední světoví výrobci profesionálních krasobruslařských bot a nožů –  společnosti Risport, Riedell Skates & Eclipse Blades a HD Sport, česká kosmetika Dermacol a výrobce doplňků pro péči o brusle společnost Batavan.

Závod proběhne pod záštitou Českého krasobruslařského svazu a s finanční podporou Magistátu hl. m. Prahy a MČ Praha 6.

Můžete se těšit na skvělé sportovní výkony

Foto: archiv akce