Ragbyová akademie Olymp Praha pořádá v neděli 3. listopadu 2019 turnaj mládeže ragbistů pro věkovou kategorii U10 (hráči do 10 let). Turnaj začíná v 10:00 hod na hřišti Sokol Bílá Hora

Ragbyový turnaj Olymp U10” je jedním z regionálních turnajů v novém olympijském sportu. Turnaje se bude účastnit přes 15 pražských i mimopražských týmů kluků a holek v kategorii U10. Jedná se o jeden z posledních turnajů U10 v podzimní sezóně. Aby se děti nenudily, budou na místě další soutěže a zábava, zajištěno bude i občerstvení. Děti budou odměněny drobnými cenami za předvedené výkony.

Datum

3. listopadu 2019, výkop v 10:00 hod

Kde

Sokol Bílá Hora, Moravanů 2360/2A, Praha 6, 169 00

Mapa

Mapu hledejte na tomto odkazu

Turnaj podporuje hlavní město Praha

Pořadatel

Ragbyová akademie Olymp Praha, z.s.

Ragby

Ragby je míčový sport, který se rozšířil v 19. století v Anglii. Své počátky sdílí s fotbalem. V první polovině 19. století se ve škole ve městě Rugby, podle kterého je hra pojmenována, prosadil typ fotbalu, ve kterém může hráč běžet s míčem v rukou.

MS v ragby 2019

Všichni milovníci tohoto sportu jistě ví, že právě teď probíhá ragbyové mistrovství světa v Japonsku. Sledovat ho můžete také na velkoplošné obrazovce v areálu pražského Olympu. Více informací najdete ZDE.

Foto: M. Šach, AF