V sobotu 2. 11. 2019 se uskuteční III. oficiální Mistrovství České republiky v 1 vs 1 fotbale. Mistrovství ČR se odehraje v Praze v obchodním centru galerie Harfa vedle O2 areny. Účastníci si zahrají fotbal přímo na chodbě obchodního centra ve speciální kulaté aréně 1 vs 1.

Na mistrovství jsou poslední volná místa, přihlásit se muže kdokoliv starší 15 let na www.1vs1.cz/mcr A pokud si netroufáte se účastnit, tak můžete fandit hráčům bojujícím o prize money a titul mistra ČR.  Pro prvních 8 hráčů jsou připraveny hodnotné ceny. Hlavní výhra v turnaji jsou prize money, sportovní vybavení, zážitkové vouchery, velké poháry, medaile atd.

1 vs 1 fotbal se hraje v kulatém aréně o průměru 5 m na 4 vítězné branky a nebo může hráč ukončit zápas gólem houslemi, což znamená vítězství KO 4:0.

Všechny zápasy jsou komentované moderátorem a těšit se můžete na několik freestylových vystoupení mezi zápasy a samozřejmostí jsou online výsledky. Doražte i vy na fotbalovou show do obchodního centra. Vstup všem divákům je samozřejmě zdarma. 

Mistrovství České republiky v 1vs1 fotbale se uskuteční za finanční podpory hlavního města Prahy.

FOTOGALERIE 2018

Foto: archiv akce