Svátek nohejbalu se bude již poněkolikáté úspěšně konat ve sportovní hale UNYP ARENA a to v SOBOTU 26. 10. 2019. Jedná se jednoznačně o vyvrcholení tuzemské nohejbalové sezóny 2019 a to již v tradičním modelu tří herních kategorií. Tedy dorostenci, ženy, muži.

Finálovou účast něžného pohlaví si po základní části poněkud očekávaně zajistily stejné aktérky, jako před rokem. V dorostenecké kategorii k jedné změně došlo a proto loňské obhájce jistě nečeká lehký úkol. Ambiciózní soupeř již ladí formu na svůj den D a trenér jistě pracuje také na jejich psychice. Přeci jen prestiž takového zápasu a atmosféra velké haly a tribun je něco, co si dorostenečtí hráči neokusí každý den. V mužské kategorii se střetne doposud neporažený tým s loňským vícemistrem. Bronz nakonec berou Karlovy Vary, které byly po základní části v tabulce lépe umístěni, než druhý poražený semifinalista ze Vsetína. 

Začátky utkání a složení soupeřů

9:00 – dorostenci – NK Climax Vsetín × TJ Slavoj Český Brod

12:00 – ženy – TJ Slavoj Český Brod × TJ Sokol Praha Vršovice II

17:30 – muži – TJ Avia Čakovice × MNK Silnice Group Modřice

Celý den bude zajištěn komentovaný přenos na youtubovém kanále SportBro TV, od 17:30 poté komentovaný televizní přenos z kategorie mužů na ČT4 Sport.

Vstupenky je možné objednat a zaplatit s předstihem za zvýhodněnou cenu nebo je zakoupit na pokladně přímo na místě za základní cenu.

Ceny vstupenek

1)      Základní vstupné zakoupené přímo na místě: 150,-Kč

         senioři starší 65-ti let 75,- Kč

2)      Zvýhodněné před objednané vstupenky: 100 Kč

         senioři starší 65-ti let 50,- Kč

Děti do 120 cm a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P vstup zdarma.

Vstupenky budou prodávány do konkrétních sektorů bez rozlišení řady či sedadla. Rozmístění sektorů a jejich označení lze vidět v plánku haly. V hale je po celý den zajištěno občerstvení a samozřejmě také vysoká herní kvalita.

Další informace jsou k dispozici na stránkách ČNS.

Superfinále finančně podporuje hlavní město Praha.

Foto: archiv akce