Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic pořádá ve dnech 19. – 20. 10. 2019 Joudrs Cup mix pro věkovou kategorii do 15 let. Smíšené týmy holek a kluků se postupně ve dvou základních skupinách utkají mezi sebou. Na letošní ročník se přihlásilo 9 týmů.

Cílem projektu klubu je dopřát hráčům i z ostatních softballových klubů dostatečné sportovní vyžití a tímto turnajem zakončit hrací sezónu a připravit se na zimní přípravu. Turnaj je příležitost, abychom se potkali mimo soutěž a upevnili přátelství mezi kluby. Společně si zasportovat, herní a zábavnou formou se přiučit i něco nového z toho krásného sportu. Do turnaje se zapojí hlavně pražské týmy, ale i týmy z ostatních částí České republiky. Tento typ turnajů napomáhá k rozvoji a výchově kvalitních hráčů a hráček.

Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl. Na akce tohoto charakteru chodí fandit rodiny a fanoušci hráčů, ale i veřejnost.

„Důležité je turnaj si pořádně užít, dobře si zahrát, zažít spousty legrace a odnést si zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. V klidu ukončit hrací sezónu a připravit se na sezónu zimní. Nabrat zkušenosti od jiných hráčů a trenérů a zdokonalovat dovednosti v přátelském duchu.“  Říká ředitelka turnaje Lucie Janáčková

Seznam účastníků turnaje JOUDRS CUP U15 mix

Tigers Praha, Joudrs 1, Piranhas Beroun A, Piranhas Beroun 1, Hitters, Trhové Sviny, Hunters, Beavers Chomutov, Joudrs Pink

Místo konání

Svoboda park, areál ZŠ Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice

Termín konání

19. – 20. 10. 2019

Rozpis turnaje v tuto chvíli ještě není znám, bude zveřejněn před konáním – bude zaslán a také vyvěšen spolu s dalšími informacemi na o turnaji na www.joudrs.cz a na FB klubu. 

Akci podporuje Hlavní město Praha

Foto: joudrs.cz