Ve dnech 22. – 25. srpna pořádá Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic již 6. ročník mezinárodního turnaje dívek do 17. let. Tento turnaj neztrácí popularitu, ba naopak. Letos se účastní 10 týmů z 6 zemí. Na turnaji se představí 1 tým z Nizozemí, 1 tým z Německa, 2 týmy z Itálie, 1 tým z Polska a 5 tuzemských.

Diváci i hráči se mají opravdu na co těšit.

Z Itálie k nám zavítají týmy z tradičních a silných klubů, stejně tak z Holandska. Zahraniční účastníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program.

„Cílem je vytvořit skvělou atmosféru, aby byl mezinárodní turnaj nezapomenutelným zážitkem jak pro všechny hráčky, tak pro fanoušky a diváky, kteří na Joudrs do Svoboda parku dorazí. Připravili jsme pro ně slavnostní zahajovací i závěrečný ceremoniál, což je v českých podmínkách v této kategorii nezvyklá záležitost. A těšit se mohou také na sobotní BBQ party, na které připraví pohoštění naše hráčky a jejich rodiče. Jde nám především o to, aby se dívky navzájem seznámily a turnaj si užily“ říká ředitelka turnaje Eva Rendlová.

Seznam účastníků turnaje Joudrs Cup U17 2019

Hagen Chipmunks (GER)

Padova Softball Braves A.S.D. (ITA)

Bollate Softball 1969 (ITA)

Poland U16 (POL)

Amsterdam Pirates (NED)

Red Cats (CZE)

Eagles Praha (CZE)

Trutnov HSM (CZE)

SK Joudrs Praha Orange (CZE)

SK Joudrs Praha Navy (CZE)

Turnaj začíná ve čtvrtek 22. srpna 2019 od 12:40 prvním zápasem a hrát se bude po všechny dny na dvou hřištích Joudrs ve Svoboda parku – areál při ZŠ Dolákova v Praze 8 – Bohnicích. Kompletní rozpis turnaje je součástí tiskové zprávy a najdete ho i na webu pořádajícího klubu www.joudrs.cz, na FB stránkách International Joudrs Cup U17

Joudrs Cup proběhne 22. – 25. srpna

Foto: M. Šach, AF