O víkendu potvrdili juniorští reprezentanti, že ve vodním slalomu patříme k absolutní světové špičce. Se ziskem celkově 18 medailí se Česká republika stala nejúspěšnější reprezentací mládežnického mistrovství světa v Krakově. Už v září budou mít možnost fanoušci vidět čerstvé mistry světa, jako je například Amálie Hilgertová, přímo v Praze – Troji. Startuje prodej vstupenek na Světový pohár ve vodním slalomu a mistrovství světa v extrémním slalom krosu CSLX.

Už začátkem září (6. – 8. 9. 2019) bude umělá trojská slalomová trať opět hostit vrcholnou sportovní akci. Již pošestnácté bude hlavní město České republiky svědkem Světového poháru ve vodním slalomu, který letos ukončí sérii ICF. Sezóna vyvrcholí mistrovstvím světa na konci září v španělském Seu. V Praze poznáme vítěze podniku Světového poháru ve vodním slalomu, ale také nové mistry světa v extrémním slalom kroku CSLX.

Právě dnes, v pondělí 22. 7. v 10:00 hodin byl zahájen předprodej vstupenek na finále Světového poháru a mistrovství světa v extrémním slalomu 2019 v síti Ticketportal

V Praze-Tróji proběhne v září Světový pohár ve vodním slalomu

Právě dnes, v pondělí 22. 7. v 10:00 hodin byl zahájen předprodej vstupenek na finále Světového poháru a mistrovství světa v extrémním slalomu 2019 v síti Ticketportal.

  • Odkaz na vstupenky ZDE

Děti do 150 cm a handicapovaní mají vstup zdarma. V pátek 6. září je vstup volný. V sobotu 7. září a v neděli 8. září je vstupné 100,- Kč v předprodeji a 150,- Kč v místě. Více o Světovém poháru ve vodním slalomu na oficiálních stránkách www.slalomtroja.cz nebo na sociálních sítích Canoe Slalom Prague a #czechcanoe.

  • Informace pro návštěvníky ZDE
    Program SP ZDE
Foto: Canoe Slalom