Advantage Cars Prague Open 2019 by MONETA Money Bank je populární mezinárodní turnaj, který hostí mekka českého tenisu pražská Štvanice. Na ostrově mezi Holešovicemi a Karlínem, kde sídlí nejstarší český klub I.ČLTK Praha, se respektovaná akce koná už od roku 2001.

Uprostřed prázdnin – od 22. do 28. července – budou mít fanoušci možnost sledovat širší světovou špičku jak ženského, tak mužského tenisu. To vše na místě s neopakovatelnou atmosférou a zadarmo!

Advantage Cars Prague Open – hřiště na pražské Štvanici

Během více než deseti uplynulých let se na Štvanici představila plejáda velkých jmen; např. Martina Navrátilová, Tomáš Berdych, Fabrice Santoro, Gael Monfils, Martina Hingisová, Samantha Stosurová, Victoria Azarenková, Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Thomas Muster, největší »star« ročníku 2016 Nicole Vaidišová či předloňská vítězka Markéta Vondroušová. Turnaj získal renomé a úžasnou podívanou slibuje také tentokrát.

 I letos se můžete těšit na hojnou účast tuzemských hráčů a bohatý doprovodný program, včetně oblíbeného KIDS DAY. 

 V tuzemských podmínkách unikátní kombinovaný turnaj mužů (dotace 43 tisíc eur) i žen s dotací (60 tisíc dolarů) vás za tým pořadatelů již počtvrté za sebou zvou generální manažer I. ČLTK Praha Vladislav Šavrda, ředitel ATP challengeru a majitel společnosti Tennis Arena Tomáš Petera, ředitel ženského podniku ITF.

Program prvního hracího dne:

Turnaj finančně podporuje hlavní město Praha.