Přes tisíc soutěžních choreografií bude bojovat o titul Mistr České republiky na slavnostním zakončení největší taneční tour Czech Dance Masters 2019. Soutěž se uskuteční v Průmyslovém paláci od 23. do 26. května.

Největší taneční tour v České republice se každoročně účastní na 20 000 tanečníků všech věkových kategorií (mini, děti, junioři, dospělí). A je to už více než 10 let, co se díky této akci objevují nové a nové tváře a motivují tak další začínající tanečníky.

Tour, která zahrnuje celkem patnáct regionálních soutěží, nabízí jedinečné podmínky pro posouvání hranic tanečního umění a vytváří prostor pro čerpání zkušeností a nápadů. Její zakončení je pak velkolepé a toto taneční grandfinále trvá čtyři dny.

Taneční disciplíny

V Průmyslovém paláci se bude soutěžit v kategoriích street dance, disco dance, art dance, belly dance, couple dance, tap dance. Nebudou chybět speciální disciplíny, letos také odstartuje novinka v podobě soutěžních disciplín pro taneční skupiny z dětských domovů.

Hodnotné ceny

Na šampiony nečekají pouze diplomy a medaile, ale i věcná ocenění v celkové hodnotě 1 milion korun a na absolutního vítěze prize money v hodnotě 100 000 korun.

Vyvrcholením Czech Dance Masters bude provázet moderátor televize Óčko Jakub Kotek.

Přijďte se nechat strhnout, a jak hlásají organizátoři: „Zaplnit svět tancem“!

INFORMACE O AKCI

Vstupné:

  • jednodenní: čtvrtek, pátek, sobota, neděle – 200 Kč
  • čtyřdenní: čtvrtek – neděle – 500 Kč
  • snížené: děti 6-14 let, důchodci, ZTP a ZTPP – 150 Kč (pouze jednodenní)
  • zdarma: děti do 5 let

Foto: archiv akce