O víkendu 24. – 26. května se v pražském Beachklubu Ládví uskuteční první letošní MENTHOLKA Super Cup. Hlavními hvězdami budou vicemistryně Evropy Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou a červí účastníci Mistrovství světa a aktuálně 15. pár světa David Schweiner s Ondřejem Perušičem. Finálové zápasy jsou na programu v neděli odpoledne.

Pražané se mohou i letos těšit na nejlepší české reprezentanty, ale i na další beachvolejbalové páry z evropských zemí. Mezinárodní turnaj nejvyšší kategorie Super Cup 2019 se odehraje v areálu Beachklubu Ládví ve dnech 24. – 26. 5. 2019. Hrací systém zaručí divákům mnoho kvalitních zápasů a finálové boje poběží v přímém přenosu na ČT4 sport.

Supercup v Beachklubu Ládví bude pro české reprezentanty ideální rozcvičkou před turnajem Světové série v Ostravě o týden později. Pražského turnaje se zúčastní nejlepší čeští reprezentanti v čele s Michalou Kvapilovou a Michaelou Kubíčkovouloňskými mistryněmi České republiky a nejlepším českým mužským párem David Schweiner, Ondřej Perušič, kteří se čerstvě nominovali na Mistrovství světa a aktuálně jsou na 15. místě ve světovém žebříčku. Nebude také nouze o zahraniční hráče, turnaje se účastní například dvojice se Srbska Djordje Klasnic/ Milos Milic nebo Rakouska Georg Köstler / Marian Klaffinger.

Souběžně s hlavním turnajem proběhne v areálu i superfinále a vyhlášení nejlepších týmů pražské juniorligy, které se účastní ve 12 kategoriích přes 600 hráčů a hráček ve věku od 8 do 22 let.

Na Super Cup zdarma s Prahou sportovní

Vstupné na turnaj činí 200 Kč. Díky podpoře hlavního města Prahy bude na turnaj bude rozdáno přes 3000 vstupenek zdarma prostřednictvím webu a přes pražské beachvolejbalové kluby.  

O vstupenky zdarma můžete soutěžit také na našem FacebookuStačí napsat do komentáře správnou odpověď na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o vstupné zdarma na oba hrací dny. 

Kompletní informace a harmonogram turnaje naleznete na ZDE

Foto: M. Šach, AF