Závod z opravdu jiného soudku. To je Klánovický MiniAdventure, neboli zážitkový závod dvojic, který účastníkům naskytne nejedno překvapení. Akce se koná v Klánovickém lese a blízkém okolí a letos slaví již svůj 5. ročník, jímž navazuje na 6 ročníků Klánovického MTBO. Co si na závodníky připravili organizátoři ze spolku Tři pro zdraví se dozvíme tuto neděli nedělí 12. května.

Tři pro zdraví

Klánovický MiniAdventure pořádá organizace Tři pro zdraví pořádající přes 10 let sportovní akce v okolí Klánovického lesa. MiniAdventure rozhodně není jediným závodem z této dílny, závodníci se i v dalších letech mohou těšit na:

  • ÚJEZDSKÝ DUATLON – Závod kombinující běh s jízdou na kole (Běh – kolo – běh), zahajující akce Seriálu tří závodů pro zdraví.
  • KLÁNOVICKÝ 1/2 maraton – Běh krásným prostředím klánovického lesa, na výběr je tradiční půlmaraton či běh na 10 km
  • VELKÁ CENA MĚSTA ÚVAL – Tradiční MTB a běžecký Cross country závod v Úvalech u Prahy, letos proběhne již 12.ročník. Nejezdíš na kole? Zaběhni si trasu MTB závodu – náročný trail na 5,5 / 11 km

Ke Klánovickému MiniAdventure se můžete připojit také na Facebookové události, více o zajímavých zákoutích Klánovického lesa si můžete přečíst v našem článku o terénním půlmaratonu, který se koná každý rok v říjnu.