Bike Park na Zličíně se chystá na víkendový nápor bikerů. V neděli 14. dubna se zde uskuteční druhé kolo TOMKET Pražského MTB poháru 2019. Registrační systém znovu hlásí rekordní počet přihlášených jezdců a na pražském Zličíně uvidíme závodit stovky bikerů.

Pořadatelé závodu v čele s Martinem Jaroušem a Mírou Chábem pozměnili trať závodu a upravili některé technické sekce. Odlišným způsobem oproti minulým závodům bude také vyřešen prostor startu a cíle. Na trati se pilně pracuje už několik týdnů a byla použita i těžká technika, jak dokládají fotografie stavebních prací.

Skutečně zajímavý pohled se pak naskytne na rozsáhlou pasáž sekcí BMX Free style, kudy také povede trať závodu.

Parkování

Pro závod jsou připraveny dvě parkovací plochy. Jedna je v přímé blízkosti startu a cíle a bude určena týmům, které budou setrvávat na místě celý den. Druhá parkovací plocha se nachází u vodní nádrže a zde také bude parkoviště obytných automobilů.

Žádost o rezervaci týmové plochy posílejte na adresu: info@calabrone.cz

Tréninky

Oficiální trénink na trati závodu se uskuteční v pátek 12.4. od 16 do 18 hodin a v sobotu 13.4. od 11 do 18 hodin.

Neoficiální trénink v Bike Parku Zličín se uskuteční v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 16 do 18 hodin. V těchto dnech ještě závodní trať nebude vyznačena, nicméně všechny sekce jsou sjízdné a je možné zde trénovat bez omezení.

Rozpis a propozice závodu na www.prahamtb.cz

Okruhy 2.kola TOMKET Pražského MTB poháru 2019 na Zličíně

Přijeďte si v neděli vyzkoušet na vlastní kůži nové pasáže zličínského bikeparku. Začíná se v 10:00.

Na obrázku může být: obloha a venku

Na obrázku může být: venku

FOTO: Barbora Klap