Ve čtvrtek 28. 2. od 13.00 do 18.00 bude ve skiparku omezen provoz z důvodu natáčení. Děkujeme za pochopení.

Na Vypichu se bude běžkovat dál, dokud to dovolí technický stav. 

Setkání milovníků zimních sportů ve středu 6. března

Ve středu 6. března od 18.00 hodin se ve Skiparku Praha uskuteční setkání milovníků zimních sportů. Pro děti připravíme dovednostní soutěž na běžkách. Dospěláky zveme na maškarní běžkování. Ostatní si vezměte boby, sáňky, pytle apod. Občerstvení ve formě hudby, čaje a grogu pro vás bude připraveno.

Foto: archiv Skiparku

O Skiparku

Provozní doba

PO – NE 8.00 – 21.00

 

Kde nás najdete

Skipark Praha naleznete na prostranství před oborou Hvězda na Praze 6 – Vypichu.  Zázemí Skiparku a půjčovna jsou vedle dětského dopravního hřiště v ulici Na Vypichu. Mapa »

Vybavení

Skipark je vybaven zázemím, kde najdete půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou školu, WC a provizorní převlékárnu. Za věci zde odložené neručíme. Šatnu ani sprchy ve Skiparku nemáme k dispozici. Připravujeme možnost občerstvení ve stanu, který je součástí zázemí Skiparku.

Doprava

Do Skiparku Praha můžete přijet autem (parkování v ulicích v okolí) nebo pohodlně městskou hromadnou dopravou. Nejblížší zastávkou metra jsou Petřiny (trasa A), odkud lze do Skiparku dojít pěšky (cca 500m), nebo pokračovat autobusovými linkami 164, 168, 191 do zastávky Vypich. Do Skiparku se dostanete rovněž ze zastávky metra Nemocnice Motol (trasa A) a dále autobusovými linkami 174, 180, 184 do zastávky Vypich. Využít lze i autobusovou linku 191 ze zastávky Na Knížecí na Smíchově, nebo tramvajové linky 22 a 25 a vystoupit na zastávce Vypich.

Bližší informace na tel. +420 608 303 496

Foto: archiv