Letenské kluziště má před sebou poslední týdny provozu a také poslední velkou akci. Na den svatého Valentýna, na 14. února, je připraven speciální program – Valentýnské bruslení.

Návštěvníci se v rámci Valentýnského bruslení mohou těšit na aktivity na ledě i mimo něj. Třeba na krasobruslařský klub Říčany, vystoupení kouzelníka Richarda Nedvěda či na duo muzikantů a producentů Light & Love. Celou akcí provede moderátor Petr NASTY Cerha.

„Už nám zbývají jen necelé dva týdny provozu a já věřím, že i tato akce nám pomůže k prolomení rekordní návštěvnosti z minulého roku. Párové bruslení může být ostatně tím nejromantičtějším začátkem krásného valentýnského večera,“ uvedl radní hlavního města Prahy Vít Šimral.

Akci Valentýnské bruslení najdete také na Facebooku

Program Valentýnského bruslení 2019 na letenském kluzišti od 17:00 hodin:

Aktivity na pódiu a na ledě:

  • Krasobruslařské vystoupení BK Říčany

Tento krasobruslařský klub pracuje převážně s dětmi. Talentované děti si připraví celkem dvě vystoupení, kde se představí soutěžní dvojice se svou závodní jízdou a dále tematicky laděné číslo v kostýmech včetně rekvizit.

  • Valentýnské soutěže na ledě

Pro návštěvníky bude připravena série netradičních soutěží na ledě, které budou realizovány v průběhu celého odpoledne. Soutěžemi bude návštěvníky provázet moderátor. Všechny tyto soutěže budou koncipovány tak, že se jich budou účastnit dvojice a budou muset svým způsobem spolupracovat.

  • Hudební vystoupení LIGHT & LOVE

Duo muzikantů a producentů Light & Love je bezpochyby největším talentem na české hudební scéně. Hudební televize Óčko je zařadila mezi mezi největší objevy roku 2015 a jejich píseň Blueberry sky se vyšplhala mezi trojici nejhranějších písní v českém éteru. Aktuálně bodují v rádiích s tanečně laděnou písní Calling a obdrželi nominaci na ceny Evropy 2. Oba hudebníci budou před svým vystoupením k dispozici zájemcům o jeho podpis.

Aktivity mimo led:

  • Valentýnský fotokoutek

Po celou dobu programu bude pro návštěvníky k dispozici stylová fotobudka, aby se mohli zvěčnit. Pouhým dotekem obrazovky se spustí focení, fotografie si každý může vytisknout a odnést s sebou, anebo zaslat na e-mail či na sociální sítě. Samozřejmostí jsou rekvizity a tematické pozadí.

  • Hod na cíl – „Ulov si své srdce“

Aktivita vhodná pro děti i dospělé. Úkolem účastníka bude házet na cíl – srdce – speciální míčky tak, aby se trefili a aby se míček na srdce přichytil. Za úspěšné pokusy budou účastníci odměněni malými tematickými cenami. Aktivita bude probíhat po celou dobu programu.

  • Richard Nedvěd – vystoupení stand-up comedy Trapnomagie

Tento americký styl humoru předvádí kouzelník Richard Nedvěd zatím jako jediný v ČR. Jedná se o propojení kouzel, zábavy a gagů. Vystoupení je založeno převážně na interakci s divákem. Richard bude před i po svém vystoupení k dispozici případným zájemcům o podpis.

Ćasový harmonogram:

17:00 Zahájení valentýnské diskotéky moderátorem

17:20 – 17:30 Vystoupení krasobruslařů BK Říčany

17:30 – 18:00 Valentýnská diskotéka a netradiční soutěže na ledě

18:00 – 18:30 Stand-up comedy Richarda Nedvěda – trapnomagie

18:30 – 18:40 Vystoupení krasobruslařů BK Říčany

18:40 – 19:00 Valentýnská diskotéka na ledě

Program Prahy sportovní a VŠTVS Palestra

Před zahájením oficiálního programu si budou ti nejmenší návštěvníci vyzkoušet své sportovní dovednosti. Na malém kluzišti vedle hlavní ledové plochy bude Praha sportovní společně s Vysokou školou tělesné výchovy a sportu Palestra odměňovat malé bruslaře za předvedené sportovní výkony. Těšit se můžete na slalom, hod na cíl či závody na ledě. 

Nabídka dalších aktivit v hlavním městě po dobu jarních prázdnin je k dispozici také na stránce www.prahavolnocasova.cz

Foto: archiv