Novinky hlásí Skipark Praha, který je od loňského roku připravený na pražském Vypichu vedle obory Hvězda. Okruh byl díky příznivým klimatickým podmínkám prodloužen až za brány areálu a láká k využití další běžkaře. Dnes je také na programu Pražský pohár v běžeckém lyžování.

Pražský pohár v běžeckém lyžování 2019

Ve středu 6. 2. 2019 se bude ve Skiparku konat již tradiční Pražský pohár v běhu na lyžích – intervalový závod pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Prezentace na místě je od 15:00, děti startují v 17:00, dospělí pak v 18:00. Propozice ke stažení ZDE, přihlášky online ZDEPo dobu závodu bude pro veřejnost provoz omezen!

Více informací se můžete dozvědět také na Facebooku.

Okruh prodloužen

Pracovníci Skiparku přes noc rolbovali a díky tomu, že v noci sněžilo jsou aktuálně jsou k dispozici  3 základní okruhy – základní okruh u zázemí, velký okruh na pláni a v něm ještě jeden menší. Celé to má 2,3km!

Lekce lyžování zdarma

Od pondělí 28. ledna fungují v pražském Skiparku bezplatné kurzy běžeckého lyžování pro školní děti. Na ně se školy musí předem přihlašovat, očekává se totiž velký zájem – loni tyto lekce využilo více než 50 tříd z Prahy a okolí. Hodiny výuky povede olympijská vítězka a mistryně světa v běžeckém lyžování Kateřina Neumannová. 

Webkamera ze Skiparku k dizpozici:

ZDE

Foto: www.skiparkpraha.cz