Skipark Praha na Vypichu má za sebou první víkend a o lyžování na území hlavního města je opět zájem. Na běžkařské dráze se vystřídali sportovci všech generací a užívali si radosti ze zimního sportování. V příštích týdnech se očekává nájezd školních skupin a také tradiční závod Pražský pohár. 

Okruh prodloužen a bude i parkoviště

Od minulého týdne je okruh prodloužen na 350 m. Od víkendu je k dispozici u Ski Parku i parkoviště pro návštěvníky. Neváhejte a využijte ideální podmínky a rozhodně s sebou vemte i ty nejmenší – v půjčovně je pro ně připravené komplet vybavení. Od příštího týdne začnou rovněž probíhat školní programy – více informací v sekci Pro školy.  Těšíme se na vás. Skol! Fotogalerie z prvního dne letošního provozu zde.

Pražský pohár v běhu na lyžích 2019

Ve středu 6.2. 2019 se bude ve Ski Parku konat již tradiční Pražský pohár v běhu na lyžích – intervalový závod pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Propozice ke stažení ZDE, přihlášky ZDE.

Lekce lyžování zdarma

Od pondělí 28. ledna fungují v pražském Skiparku bezplatné kurzy běžeckého lyžování pro školní děti. Na ně se školy musí předem přihlašovat, očekává se totiž velký zájem – loni tyto lekce využilo více než 50 tříd z Prahy a okolí. Hodiny výuky povede olympijská vítězka a mistryně světa v běžeckém lyžování Kateřina Neumannová. 

Foto: archiv