HC Bohemians Praha zve všechny příznivce halového hokeje na 52. ročník mezinárodního turnaje Pragochema Cup. Bude se konat od pátku 16. do neděle 18. listopadu v Aréně Sparta na Podvinném mlýně a jako vždy slibuje špičkovou úroveň.

Pragochema Cup patří mezi nejstarší halové turnaje na světě a každoročně se ho účastní týmy z různých zemí. Také 52. ročník nebude výjimkou. Přijedou mužstva z Rakouska, Ukrajiny, Slovenska, Běloruska či Španělska. Česko budou zastupovat muži i ženy Bohemians a Slavie a v soutěži družstev žen také HC Rakovník 1972.

Letos je turnaj navíc obohacen startem dvou družstev ze Spojených arabských emirátů – Sports Club UAE a Sharjah Tigers Sports Club (Since 1976). „Je to první start ze zemí Blízkého východu po dlouhých letech. Věříme, že po zkušenosti z MS, kde byl Irán největším překvapením, i tato družstva prokáží tu nejvyšší úroveň,“ upozorňují pořadatelé.

Přijďte se podívat a podpořit naše týmy.

Součástí programu 52. ročníku Pragochema CUP budou zápasy 19. ročníku Memoriálu dr. Pošíka kategorii U6 až U 18 v hale Hagibor, Zelený Pruh a haly Slavie Praha.

Foto: archiv akce