Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic pořádá ve dnech 20. – 21. října  Joudrs Cup mix pro věkovou kategorii do 13 let. Smíšené týmy holek a kluků do 13 let se postupně ve skupinách utkají se svými vrstevníky. Na letošní ročník se přihlásilo 12 týmů. Odehraje se celkem 30 zápasů a hrát se bude na dvou hřištích ve 4 základních skupinách.

Cílem projektu JOUDRS CUP je potkat se i mimo soutěž a upevnit přátelství mezi kluby. Společně si zasportovat, herní a zábavnou formou se přiučit i něco nového z tohoto krásného sportu.

Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl. Na akce tohoto charakteru se obvykle chodí dívat fanoušci softballu, ale i celé rodiny s dětmi.

„Naším cílem je příjemně zakončit sezónu v přátelském duchu. Turnaj si užít a dobře si zahrát.“  Říká hlavní trenérka dívek a ředitelka turnaje Eva Rychtaříková.

Seznam účastníků turnaje JOUDRS CUP U13 mix:

Joudrs dívky, The Kings of Universe , Joudrs chlapci, Mikey´s girls , Hoodies, Eagles, Red Cats, Krtci, Piranhas white , Sabat Praha, Piranhas blue, Slavia Plzeň   

  • Místo konání: Svoboda park, areál ZŠ Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice
  • Termín konání: 20. – 21. 10. 2018
  • Turnaj začíná v sobotu 20. října v 10 hod. a o vítězi se rozhodně v neděli odpoledne.

Informace o turnaji budou na www.joudrs.cz

a na Facebooku

Foto: archiv akce