Sobota 22. září. Areál Olymp u pražské Stromovky. Od 9:00 hodin po celý den. Běžecký biatlon, fotbal, atletický pětiboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, ping-pong, nohejbal, pétanque a mnoho dalších sportů, workshopů a atrakcí. Registrujte se předem do soutěží individuálních nebo s přáteli do týmových na praguesportgames.cz. Večer si užijte Monkey Business!

Prague Sport Games je jedinečnou akcí svého druhu u nás. Cílem je představit všem, které baví se hýbat a mají rádi zábavu, všechny možné sporty na místě, kam se běžně nedostanete. V 11 z nich si můžete vzájemně poměřit síly s ostatními sportovními nadšenci.

Jedná se o:

  • Individuální soutěže: běžecký biatlon, atletický pětiboj a ping-pong
  • Týmové soutěže: fotbal, streetball, volejbal, beachvolejbal, tenis, badminton, nohejbal a pétanque
  • Zde je nutné se předem registrovat na praguesportgames.cz.

Kdo preferuje pohodu před adrenalinovým soupeřením, může využít pestré doplňkové sportovní aktivity pro celou rodinu:

  • golf, jógu, masáže, slackline, trampolíny, lukostřelbu, fyzioterapii, paddleboard, horolezeckou stěnu, fotbalové šipky aj.
  • workshopy s úspěšnými českými sportovci – s Veronikou Vítkovou, Michalem Krčmářem, Evou Vrabcovou Nývltovou, Nikolou Bendovou, Petrem Svobodou, Jiřím Orságem, Adélou Hanzlíčkovou, Radkem Juškou a Martinem Stráníkem
  • prezentace sportovních družstev pro děti
  • exhibiční utkání známých sportovců a osobností

Třešničkou na dortu bude večerní koncert kapely Monkey Business. Aktivní účastníci soutěžních disciplín mají vstup zdarma. Ostatní si mohou zakoupit vstupenky buď v předprodeji, nebo na místě v den konání.

Foto: www.praguesportgames.cz

Vstup do areálu je pro všechny zdarma.

Celá sportovní akce má charitativní rozměr a finančně podpoří hendikepované sportovce.

Více včetně registrace ZDE

Událost na FB

YT