Ve dnech 23. – 26. srpna pořádá Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic již 5. ročník mezinárodního turnaje dívek do 17. let. O rostoucí popularitě turnaje v povědomí předních evropských klubů hovoří skutečnost, že se letos zúčastní 12 týmů z 5 zemí. Na turnaji se představí 4 týmy z Nizozemí a 4 tuzemské, 3 týmy z Itálie. Zastoupení bude mít také Řecko a Polsko.

Z Itálie zavítají týmy do Prahy z tradičních a silných klubů, stejně tak z Holandska.  Zahraniční účastníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Diváci se tak mají na co těšit.

„Připravili jsme pro ně slavnostní zahajovací i závěrečný ceremoniál, což je v českých podmínkách v této kategorii nezvyklá záležitost. A těšit se mohou také na sobotní barbecue, na které připraví pohoštění naše hráčky a jejich rodiče. Jde nám především o to, aby se dívky navzájem seznámily a turnaj si užily“ říká ředitelka turnaje Eva Rendlová.

Seznam účastníků turnaje Joudrs Cup U17 2018:

  • SK Joudrs Praha U15 ??; SK Joudrs Praha U17 ??; Eagles Praha ??; Trutnov HSM ??
  • Twente Mustangs ??; Dutch national team U16 ??; Red Mosquitos ??; Roef! Moergestel ??
  • Italian national team U16 ??; Friul81 ??
  • DAFNI PF Softball Club GRE a Kutno PL

Turnaj začíná ve čtvrtek 23. srpna 2018 od 12:40 prvním zápasem a hrát se bude po všechny dny na obou hřištích v softbalovém areálu Svoboda park při ZŠ Dolákova v Praze 8 – Bohnicích. Kompletní rozpis turnaje je součástí tiskové zprávy a najdete ho i na webu pořádajícího klubu www.joudrs.cz, na FB stránkách   International Joudrs Cup U17

Foto: www.joudrs.cz – turnajová trika