Největší florbalový turnaj pro dospělé bude opět rekordní. V Praze se představí nejlepší švédské týmy, zcela nový tým z Finska a reprezentační výběry.

Srpen totiž s sebou znovu přinese největší florbalový turnaj na světě Czech Open, konaný tentokrát už po šestadvacáté. Turnaj se s každým rokem roste a letos se turnaje zúčastni 242 týmů z 19 států, což je nový rekord turnaje. V mužské elitní kategorii se představí známí švédští velikáni, jakými jsou týmy Pixba či Falunu, ze země helvétského kříže přijede slavný Wiler-Ersigen nebo Köniz. Poprvé navíc dorazí i nově vzniklý finský tým Erä Viikingit anebo reprezentační výběry Slovenska a Polska.

Czech Open začíná 9.8.2018 a odehraje se během čtyř dní ve 20 pražských halách. Vrcholem turnaje bude finálový den – neděle 12.8 – kdy se potkají nejlepší týmy všech pěti kategorii. Finálový program začíná v 9:00 h v hale Sparta Podvinný Mlýn, Kovanecká 23, Praha 9, kde diváky čekají nezapomenutelné okamžiky špičkového florbalu.

Kromě florbalových zážitků, čeká účastníky i bohatý doprovodný kulturní a společenský program, který je připraven ve spolupráci s pražskými institucemi. Czech Open probíhá ve spolupráci s Klubem FAIR PLAY Českého Olympijského výboru. Veškeré informace jsou k dispozici na webových stránkách turnaje www.czechopen.cz

Trailer k Czech Open 2018: