Od včerejšího dne až do neděle probíhá v plaveckém stadionu Podolí Letní Mistrovství České republiky v plavání dorostu a dospělých. Bazény jsou přes celý víkend částečně otevřené i pro veřejnost. Závody se vysílají živě na stránkách www.swimtv.live a také na kanálu ČT Sport. 

Informace pro účastníky Letního Mistrovství ČR dorostu a dospělých 12. – 15. 7. 2018 Praha Podolí

Rozplavání před závody:

Bazén bude k dispozici ve středu 11. 7. od 17.00 do 19.00 hod. (vstup na závodní karty od 16:45). Během závodů budou vyhrazeny 2 dráhy v krytém bazénu.

Přihlášky štafet:

Vždy do zahájení rozplavání, lépe však o půlden dříve.

Šatny:

Pro závodníky jsou vyhrazené kóje v letních šatnách. Zámek vlastní nebo na zálohu 200 Kč. Vstup do šaten denně od 7:30.

Stravování:

Je možno zajistit v restauraci plaveckého stadionu. Konkrétní nabídku a rezervaci projednat s provozní restaurace pan Tyluš (M: 737218596, gastro@pspodoli.cz)

Ubytování:

Kolem PS Podolí se nachází dostatek ubytovacích kapacit. Ty nejbližší jsou však oddíly/kluby rezervovány již půl roku (Botel Racek, loděnice Bohemians, hotel Oáza,…). Dostupné je i se stále dostatečnou kapacitou kolej ČVUT Podolí, případně koleje Strahov nebo Hostivař.

Parkování:

V okolí PS Podolí se 1. 7. spouští modré zóny, které nakonec bohužel zasáhnou až před bazén. Tam se dají ve všední dny zakoupit parkovací lístky. Z vlastní zkušenosti doporučujeme zdarma parkovat mimo zónu, která začíná za přechodem za letními šatnami směr Bráník.

Masérské stoly:

Pro potřeby postavení masérských stolů budou vyhrazena místa v hale u oken u dráhy č.1.

Diváci:

Vstupenky na zvýhodněný vstup v ceně 50 Kč / vstup se zakupují přímo v pokladně pouze na „Poukázky“, které si mohou trenéři vyzvednout u prezentace a dále pak na bazéně u stolu rozhodčích.

PROGRAM závodů

Foto: Facebook