Mladé florbalisty čeká souboj o trůn v rámci mezinárodního turnaje Prague Games 2018. Praha po patnácté hostí nejlepší mládežnickou florbalovou akci na světě.

15. ročník Prague Games bude největší v historii. Do tradičního mezinárodního mládežnického turnaje florbalistů a florbalistek Prague Games 2018 se letos přihlásilo téměř 400 týmů ze 12 států. Zúčastní se ho přes 9000 hráčů a hráček v devíti mládežnických věkových kategoriích, od 12 do 18 let.

Turnaj začíná 11. 7. 2018 a téměř tisícovka utkání se odehraje ve 20 pražských sportovních halách. Kromě florbalových klání, čeká účastníky i bohatý doprovodný kulturní a společenský program, který je připraven díky spolupráci s pražskými institucemi. Veškeré informace jsou k dispozici na webových stránkách turnaje www.praguegames.cz.

Foto: www.praguegames.cz

Finálovým dnem je sobota 14. 7. 2018, kdy turnaj vyvrcholí souboji nejlepších týmů o poháry a zlaté medaile. V hale Sparta Podvinný Mlýn, Kovanecká 23, Praha 9 si mohou hráči i diváci užít neopakovatelnou atmosféru mládežnického sportu. Finálový program začíná v 9:00 h.

Prague Games probíhají ve spolupráci s Klubem FAIR PLAY Českého Olympijského výboru a podporují sport v jeho pravé podobě. Čestný sportovní boj, umění přiznat prohru, vzdát hold soupeři. Podporuje hru bez agresivity, podvádění a zesměšňování! I letos bude turnaj ctít motto „Ne šikaně“. Prague Games chce prohloubit diskusi na téma šikany mezi mládeží ve sportovních klubech.

Díky Partnerství Hlavního města Prahy se Prague Games stávají unikátní mládežnickou akcí.