Již skoro dvacet let tradice má za sebou seriál tenisových turnajů Babolat ATTour, který pořádá spolek ATT Sport z.s. za podpory Magistrátu hlavního města Prahy. I letos se na několika pražských tenisových hřištích rozjíždí turnaje ve dvouhrách i čtyřhrách, podle výkonnostních kategoriích.

„Pojďte na kurty a zahrajte si skutečný tenisový turnaj!“ – takto zve Babolat ATTour na své turnaje určené převážně rekreačním tenistům a tenistkám. Vítáni jsou všichni – počínaje začátečníky přes pokročilé až po velmi dobré tenisty (v nejvyšších úrovních mohou hrát i závodní hráči).  Argument „já to moc neumím“ se zde nebere, podle pořadatelů jsou nejpohodovější právě turnaje začátečníků, kteří od sebe nic neočekávají, a kteří se díky pravidelným zápasům rychleji zlepšují jak ve hře, tak v taktice.

Každý víkend si můžete zvolit hned z několika turnajů, jak ve dvouhrách, tak čtyřhrách i smíšených. Jejich seznam najdete na www.babolattour.cz/tenisove-turnaje. Pro účast v nich se musíte na stránkách nejprve zaregistrovat. Registrace je zdarma, na turnajích se platí běžné startovné.

V Praze se bude tento víkend hrát například na Cibulce, v Tróji či Karlíně.

Foto: www.babolattour.cz