Oblíbenost letních sportovních kempů pro děti je u Pražanů velká. Do prázdnin sice ještě nějaký čas chybí, mnozí rodiče ovšem uvítají nabídku příměstských táborů již teď. Jako první vám představujeme kempy klubu Florbalová škola Bohemians, zaměřené na aktivní vyžití a komplexní sportovní rozvoj dětí.

Tábory budou zaměřeny na aktivní vyžití a sportovní rozvoj dětí. Aktivity povedou zkušení trenéři, kteří jsou špičkami ve svých oborech a program je sestaven tak, aby rozvíjel dovednosti úplných začátečníků i pokročilých hráčů a sportovců. Během celého týdne bude čas na sportovní i nesportovní zábavu i návštěvu JumpParku.

Příměstské sportovní kempy se konají ve třech termínech a to:

16.-20. 7. 2018 & 20.-24. 8. 2018 & 27.-31. 8. 2018.

Přihlásit své ratolesti můžete na adrese: www.elementkempy.cz

Foto: www.fbsbohemians.cz

Celkový popis kempu:

Kemp je zaměřen na všeobecnou sportovní přípravu, těšit se můžete na celou řadu oblíbených sportů v čele s florbalem, ale také fotbalem, házenou, badmintonem, frisbee a spoustou dalšího.

Tréninky povedou zkušení trenéři, kteří jsou špičkami ve svých sportech, a trénink je sestaven tak, aby rozvíjel dovednosti úplných začátečníků i pokročilých hráčů a sportovců. Během celého týdne bude čas i na další sportovní hry pro rozvoj všestrannosti, nebo například netradiční americký fotbal a návštěvu laser game.

Sportovní náplň je připravena denně od 8:00 do 16:00 tak, aby obsahovala kombinaci času stráveného v tělocvičně i venku a čas zbyli na potřebné občerstvení a odpočinek. Trénink navíc probíhá často po menších skupinkách tak, aby rozvíjel dovednosti všech účastníků, nehledě na jejich počáteční úroveňa zkušenosti. Kemp je tak vhodný pro úplného začátečníka, stejně jako pro pokročilého hráče.

Pro děti od 3 do 6 let bude připraven program speciálně upravený tak, aby rozvíjel všeobecné sportovní dovednosti dítěte. Představovat jej bude především celá řada her, které kombinují běhání, skákání, lezení, šplhání, kopání, házení, chytání a další základy všech sportů.